Son Konu

Bülent Ersoy cezaevine giren orkestrasının gönlünü aldı! Buzlar eridi

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Şarkıcı Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün bir yıl kadar Kıbrıs cezaevinde kalan orkestrasının gönlünü almayı başardı. 1 yıl sonra yeniden bir araya gelen Ersoy ve müzisyenler barışma yemeği yedi.

Şarkıcı Bülent Ersoy yaklaşık bir yıl kadar önce konser için Kıbrıs'a gitmişti. Müzisyenlerinin PCR testlerinin sahte olduğu gerekçesiyle tutuklanarak 1 ay hapis yatmıştı.  Şef Onur Özelçağlayan ve ekibi, olayın ardından "Bizimle hiç ilgilenmedi" diyerek Bülent Ersoy’la artık çalışmayacaklarını açıklamış, ünlü sanatçı da "Nankörler" diyerek tepki göstermişti. Şimdilerde birlikte yemeğe çıkan orkestra ve Ersoy, aradaki buzları eritti.

AhBK4_1662533112_2727.jpg
bülent ersoy

"ANA KUCAĞINA DÖNÜŞ"

Ersoy barıştıkları için mutlu olduğunu dile getirerek "Her ailede, anne ile evlatları arasında bazen böyle şeyler olabiliyor. Ben bunu ‘ana kucağına dönüş’ olarak görüyorum. Bu geçen süre içinde de sürekli konuşuyorduk. Ben orkestramda kim olursa olsun okurum ama göz göze geldiğim vakit ne istediğimi anlayabilecek çalışma arkadaşlarım olmasını isterim. O başka bir işçilik, ayrı bir sanat. Başta sayın şef olmak üzere hepsi çok kuvvetli çocuklardır. Bu ekip öyle bir ekip. Kısacası ana kucağına geri döndüler." açıklamasında bulundu. 

ch0XB_1662533132_3498.JPG
bülent ersoy

"ŞAHLANARAK DEVAM EDECEĞİZ"

Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, Bülent Ersoy için ise "Kıymetli solistimiz. Bizim gerçekten ablamız, divamız. Onunla yıllarımız geçti. Evet, üzücü olaylar yaşandı ama hepsi geride kaldı. Bundan sonra yeni repertuvarımızla şahlanarak devam edeceğiz" açıklamasını yaparak küslüğün sona erdiğini bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Uğur Pektaş ve Necati Şaşmaz, Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde dikkat çekti!

Üst Alt