Son Konu

Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar bülent ersoy tarkan düeti şarkıları aşktan sabıkalı sözleri şarkıları dinle albümü burada arkadaşlar Bülent Ersoy ve Tarkan Düeti albümü haberini henüz sizlere sunmuş ve Bülent Hanım'ın bu albüm için mükemmel pozlar verdiğinide haber etmiştik Melek'ler Bu iki dinç sesin, seslendirdiği Aşktan Sabıkalı Şarkısı kulaklarımızın pasını silecek Melek'lerim Tarkan'ın Türk sanat müziği şarkılarında fakat başarısından laf etmeye lüzum yoktur sanırsam Ee Türk sanat müziğinin Diva'sı da ona eşlik edince bu şarkıyı dinlemeye doyum olmaz diye düşünüyorumbulentersoytarkanduetimuhtseemolmuskizlar5c57b795e86a1alt :D Big Grin :D Uzun lafın kısası Melek'ler; Tarkan Bülent Ersoy düeti sizi beklerbulentersoytarkanduetimuhtseemolmuskizlar5c57b795e86a1alt 1549252497 1549252497 bulentersoytarkanduetimuhtseemolmuskizlar5c57b79659209bulentersoytarkanduetimuhtseemolmuskizlar5c57b79659209bulentersoytarkanduetimuhtseemolmuskizlar5c57b79659209 İŞTE O DÜET Suretime aldanıp sakın yanılmayın Yüzümün güldüğüne bakmayın Aşktan canı yananlardanım ben de Bu yüreği taştan sanmayın Sel olur el altından İçime içime süzülür gözyaşlarım Kanar yaralarım kanar Tuzlu bastıkça anılar Efkâr benim öbür adım Kor azgın yangınlarda canevim ciğerim yanıyor Güç, fazla baskı ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor Ben kendimi bildim bileli Hissetmedim ayrılık acısının böylesini Yemeden içmeden kesildim Ağla ağla tükendim hasreti bitirdi beni  

Üst Alt