Son Konu

Bunu nasıl önleyeceğim ne yaparak ???

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 yıllık Sevgilim terketmek istedi sıkılmış istemiyormuş aniden bire ve kimseyi istemiyorum hayatımda şuan dedi Bana zaman ver uzun bir süre mesaj atma arama vs ben kendimi topladığımda sana döneceksem dönerim Allah kerim dedi2 gün mesaj atmıyorsun sonra tekrar atıyorsun 3cü gün dedi Ve beni seviyomusun dediğimde sana bunu tekrar tekrar söyledim dedi yani sevdiği anlamına geliyor diğer birisinin olmadığınıda biliyorum acaba sorun nedir benim ne yapmam gerekiyor? İstemıyor karşılaşmak son kez gorustuk dıyo o da terketmek için di orda da vakit istemişti başkalarıyla olursa daha mi mutlu olucaz diye sordum Ben kimseyi istemiyorum Seni bilemem dedi Adamakıllı bitirse deniycez vakit göstercek demezmiydi? Benim ona tabi oldugumu biliyor bu yüzden baskasıyla olmuycaı bıldıgı ıcın Senı bılemem dedi cunku Sende baskasının olamazsın dese kendini zorda bırakmıs gibi olacaktı ve istedıgı zamanın hıcbır anlamı kalmayacaktı bunlar yanlısmı kendımı mı kandırıyorum ben boyle cıkardım?bu Arkadaşlar bence sevgilim benden soğumuş zaten konuşurkende çok kısa kısa ve soğuk cevaplar atıyordu Siz durumu ve bana ne yapmam gerektiğini söyleyin lütfen canım arkadaşlarım (

Üst Alt