Son Konu

Burak Özçivit'ten eşi Fahriye Evcen'e romantik doğum günü kutlaması sosyal medyayı salladı!

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burak_ozcivitten_esi_fahriye_evcene_romantik_dogum_gunu_kutlamasi_sosyal_medyayi_salladi_1608877456_1305.jpg

Her hareketleriyle sosyal medyada olay olan ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, yine gündem oldu. Oğulları Karan'dan sonra ilgileri iki kat artan Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'in fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı.

Uzun bir aradan sonra oğulları Karan'dan sonra ilk kez kendileri konuşulmaya başlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in paylaşımları olay oldu. Burak Özçivit'in doğum günü nedeniyle paylaşım yapan Evcen'in paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı. Çalıkuşu dizisinde tanışan ve 2017 yılında nikah masasına oturan çift, ilk çocukları Karan'ı 2019 yılında kucaklarına aldı. Özel hayatları ve iş başarılarıyla hem ülkemizde hem de dünya çapında ciddi hayran kitleleri olan çiftin fotoğraflarına gelen beğeni sayıları 1 milyonu aştı.

iyrAx_1608877351_1493.jpg

FAHRİYE EVCEN'İN ANNESİYLE OLAN BENZERLİĞİ

Instagram hesabında paylaştığı karelerde güzelliğiyle büyüleyen oyuncu Fahriye Evcen, güzelliğini annesine borçluymuş. Annesi Hatime Evcen'in eşi merhum Ramazan Evcen ile gençken çekildiği bir fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Magazin gündeminde en çok konuşulan çiftlerden olan Buran Özçivit'in kayınvalidesi...

vPvPv_1608020085_9528.jpg

"KARAN SAYESİNDE KİLO VERDİM!"

Geçtiğimiz gün Bebek'te magazin muhabirlerine yakalanan oyuncu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, sokağa çıkma yasağına birkaç saat kala deniz havası almak için arabayla sahile indi. Evcen'e doğum sonrasında hızla verdiği hamilelik kiloları sorulunca kendisi, “Özel bir diyet uygulamadım. Karan’ın peşinde koştururken kilo verdim” dedi. Kuruluş Osman'da oynayan Burak Özçivit ise pandemi sürecini çalışarak geçirdiğini söyleyerek “Tedbirimizi alarak çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT'İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

QCRh1_1607848418_949.jpg

Üst Alt