Son Konu

Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı Bu konu; Buse Terim'in babası Fatih Terim'e yazdığı doğumgünü mesajı hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü olarak çalışmalarına devamlı Fatih Terim Adanalı, evli ve iki çocuğu var Yıllardan Beri takımını başarıdan başarıya koşturmuş, UEFA kupasını Galatasaray'ın müzesine taşımız olan teknik direktörün kızlarından Buse Terim, doğumgünü 4 Eylül'de kutlanan ve 59 yaşına giren babası Fatih Terim için bakın nasıl bir doğumgünü medajı yayınlamış 1548632020 1548632020 buseterimdenbabasifatihterimeyazdigianlamlidogumgunumesaji5c4e3fdd25e5bbuseterimdenbabasifatihterimeyazdigianlamlidogumgunumesaji5c4e3fdd25e5b buseterimdenbabasifatihterimeyazdigianlamlidogumgunumesaji5c4e3fdd25e5b Galatasaray teknik direktörü Fatih Terimin kızı Buse Terim babası Fatih Terim'e doğum gününe özel yazdığı duygu yüklü mesajı Buse Terim Babası Fatih Terim'e Twitter aracılığıyla gönderdiği mesajında şunları yazdı Sana canım feda, sana hayatım feda, sen benim herşeyim, sen benim aşkımsın Canım babam, iyi ki doğdun, iyi ama varsın Sensiz bir hiçim Adam zannettiklerimin bir her birine adam çıkmadı İşte o zaman anladım ki adam sonradan olunmaz, doğuştan olunurmuş İyi oysa sen adam doğmuşsun babam diye yazdı  

Üst Alt