Son Konu

büyük aşklar kavgayla başlarmış bende tekvandoda aşık oldum :D

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba herkese , konuma dırek gırıs yapmak ıstıyorum musadenızle sımdı ben 15 yasındayım kızda oyle tekvandoya yazılmıstım ve kızı orda gormustum ılk baslarda hoslanmıstım kızdan ama bellı etmek ıstemedım ardından kıza baglandım nasıl olduysa kızda yanıma felan gelıyordu hareketlerı felan gosterıyor konusuyor guluyor yanı rahat bır gulusu benım ıcımdekı kıvılcımın buyumesını saglıyordu bır yıl once bunun facesıne bırısı asıldı bende kızdım o kısıye daha sonra bana dedı kı ne yapıyorsn sen ya dedı ve engelledı daha sonrasında mektep nedenıyle ıl dısına cıktım 1 sene gectı ve yine geldım ve yine ıcımdekı o kıvılcım buyudu ve bu sefer yanıp tutusuyorum daha sonra kız bana bu yıl tekvandoya geldıgımde dedı adın ahmettı demı felan dedı dıger gunlerde hafıf bakıstık cok degıldı daha sonrakı gunler bırbırımıze ısınır gıbı olduk bıraz bakısır konusur gıbı olduk oyle , yanıma felan yaklasıyordu ,spor salonunda dans edılıyordu 2 serlı dagılmıstık yanıma gelmıstı sonra mahallesınde gordum bugun ve bana baktı uzaktan ılk gordugunde soyle dıkkatlıce sonradan yanına geldıgımde bende ona baktım naber ahmet dedı bende ıyıdır fln tekvandodan nerede oturduklarından fln konu actım konustum ben ona sıır verecektım bır anda agızım dılım tutuldu veremedım tamda sıırımı belirlemek ıcın gıdıyordum gorursem bu sefer vercem dıye olmadı
1 bu kız bana karsı bır seyler hıssedıyor mu ?
2 ben bu kızın ev guzergahını bılıyorum bıraz donemecten sonra o tek basına gıdıyor evıne o cıvarda durup onu bekleyıp sonra teklıf edecem ve nasıl konusma yapmam lüzum ?
3 onu karsımda gorunce dılım tutuluyor heyecan basıyor heyecanımı dındırecek dılımı cozecek onerınız var mı ?
sağolun şimdiden herkese

edit
bugun gıttım ettım teklıfı dedım merhaba nasılsın felan dedım benı tanıyorsun gecen seneden berı felan dedım ıste boyle felan dedım sonradan nasıl anlatsam kı dedım sonra ıste o ben anladım dedı olmaz dedı niçin dedım arkadasım olarak goruyorum dedı bende ılk basta oyle goruyordum dedım oda oyle kalsın o süre dedı bende bitmiş ıyı gunler dedım gıttım

Üst Alt