Son Konu

Candaş Tolga Işık ve Güvenç Dağüstün, Hürriyet Altın Kelebek Adaylığından Çekildi

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-bf56c8aefe78cc639256cd5c700bd6437e5b0a41.jpg

Gazeteci Candaş Tolga Işık ve opera sanatçısı Güvenç Dağüstün Hürriyet gazetesi tarafından düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde adaylıktan çekildiklerini duyurdu. 

Hürriyet gazetesinin düzenlediği Altın Kelebek Ödülleri'ne 'En iyi şarkıcı' dalında aday gösterilen Güvenç Dağüstün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla adaylıktan çekildiğini duyurdu. Dağüstün, 'Hürriyet Gazetesi'nin durduğu yer ortadadır. Yandaş basının herhangi bir organizasyonun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir' dedi. Dağüstün şu ifadeleri kullandı:

'Panten Altın Kelebek ödüllerine 'En İyi Erkek Şarkıcı' dalında aday gösterildiğimi öğrenmiş bulunmaktayım. Öncelikle bu teveccühü gösteren kişi ya da kişilere çok teşekkür ederim. Bilindiği gibi Altın Kelebek ödülleri 1972 yılından beri Hürriyet Kelebek tardından verilmektedir. Günümüze baktığımızda iste Hürriyet Gazetesi'nin durduğu yer ortadadır. Yandaş basının herhangi bir organizasyonun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir. Sevenlerimin yaptığım işleri, konserlerimi takip etmelerinin benim için en büyük ödül olduğunu hatırlatır, bu duyurunun söz konusu adaylıktan çekildiğim olarak kayda geçmesini rica ederim.'

Candaş Tolga Işık da çekildi

Güvenç Dağüstün'ün ardından gazeteci Candaş Tolga Işık da Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekildiğini açıkladı. Haber Global ekranlarında 'Az Önce Konuştum' isimli programı sunan Işık, 'Halk TV’den Tele 1’e birçok kanalda meslektaşlarım reyting rekorları kırarken, hiçbirinin aday dahi gösterilmemesini adil bulmuyorum. Kıymet verip oy veren herkese çok teşekkür ederim ancak böyle bir ödülü de adaylığı da kabullenmem ve kabul etmem söz konusu değildir' dedi.

Üst Alt