Son Konu

Cem Yılmaz düşündürdü: "İçimde bir Murat Boz var"!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cem_yilmaz_dusundurdu_icimde_bir_murat_boz_var_1579510307_0926.jpg

Ünlü komedyen olan Cem Yılmaz'ın, katıldığı bir talk show'da yaptığı esprili konuşmalardan behresi müzikçi Murat Boz da aldı. Yılmaz, Murat Boz için bakın neler söyledi?

Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün katıldığı bir talk show'da izleyenleri gülme buhranına soktu. Yakın arkadaşı Ozan Inanç ile spor yaptığı anların karesinin ekrana verdiği an, ünlü komedyen müzikçi Murat Boz'u aklına getirerek, spor için kendini nasıl teşvik ettiğini açıkladı.

8Rczr_1579510282_0336.jpg

Yılmaz, “Benim içimde bir Murat Boz var, ancak ben bunu ne vakit çıkarmak istersem,o vakit çıkartmak isterim. Spor çok tavsiye ederim herkese nitekim. Gençliğimden beri çok az spor yapıp çok gereksinimimiz olmasına karşın, sıhhate,performansa, sahne işi, nefes çok önemli” biçiminde açıklama yaptı ve “Ben çalışıp Murat Boz oluyorum. Fakat benim hayatım çekildiği hengam Murat Boz, müziklerini yapar" kelamıyla açıklamasına bir ekte bulundu.

LONDRA'YI DA GÜLME BUHRANINA SOKTU!

Fatih doğumlu komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Londra'ya çıkartma yaptı. 45 yaşındaki komedyen yeni gösterisi "Diamond Elite Platinum Plus"  ile izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

plOPc_1552220531_5294.Jpeg

Londra'nın batısında kalan Eventim Apollo şov merkezinde İngiltere'de ikamet eden Türk izleyicileriyle buluşan Cem Yılmaz, Londra'yı gülme buhranına soktu.

hbCYR_1552220676_937.Jpeg

Türkiye Bankası'nın sponsorluğunda düzenlenen 3 bin 500 kişilik salonda gösteriyi izleyenlerin arasında Türkiye Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın da vardı.

rLWdg_1552220825_5417.Jpeg

Üst Alt