Son Konu

Cem yılmaz:'tedaviye ihtiyacım var

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cem yılmaz:'tedaviye ihtiyacım var 1548627312 1548627312 cemyilmaztedaviyeihtiyacimvar5c4e2d7520d1fcemyilmaztedaviyeihtiyacimvar5c4e2d7520d1f http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabercemyilmaz31ocak%282%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg CEM YILMAZ, “TATİL NEDİR BİLMEMEKTEN TASA YANDI “AROGun arkasında daha sakin bir döneme giren Cem Yılmaz, gerçi enerjisinden böylece bir şey kaybetmiş değil Gelecek sene sahneye çıkmayı planlıyor, kafasında yeni bir devamlılık var bundan başka tatile çıkabilse ‘her şey fazla hoş olacak’ Yılmaz, hakkında merak edilenleri bir dergiye anlattı Filmlerinizi izlerken güler misiniz? ‘Ka ka ka’ diye sesli gülümsemek yok lakin bir tebessümle izliyorum, çünkü hoşuma gidiyor Türkiye’de komedi anlayışı sizinle birlikte yeni bir boyut kazandı Bundan Böyle, ‘En komik benim’ diye düşünüyor musunuz? Yok, hiç pek düşünmüyorum Ben işi yapma anıyla ilgiliyim daha sonra konuşulanlar işin süsü bile yok ışin kendisi manâlı Sahneye çıkıp anlatıyor elde etmek, o sırada güldürüyor almak Film esnasında da öyle Filmi izleyip üstüne konuşmayı hepimiz yapıyoruz Lakin filmi yapma hazzını sayılı birey biliyor Kendinizi uğurlu görüyor musunuz? Natürel ki Çok! Şükreder misiniz? Her Zaman Fakat her şey için şükrederim Bu bahsedilenler haricen da bir sürü şey var insan hayatında 24 saatin bazen hiçbir dakikasını bu bahsettiğimiz şeylere harcamadığım oluyor Neler yapıyorsunuz pek günlerde? Fiilen çok aynı geçiyor Bir şey yapmadığımda hiçbir işe yaramadığımı düşünüyorum O konularda bir rahatsızlığım var, tedaviye ihtiyacım var Istirahat Etmek, tatil yapmak denilen şeyi pek bilmiyorum Yapmıyor musunuz tatil? Fazla nadir 20’li yaşlarım tatilsiz geçti Zannedildiği gibi, şöhretin ve hesaplı durumun getirdiği hovardalıklardan artı faydalandığımı söyleyemem Bir ara arabalarınız çok haber olmuştu id İnsanların arabaları olur, ne var oysa bunda? yine de benzer şey O arabaya binmekle ilgili zevkten kimse bahsetmiyor Bilmedikleri bir şeyden nasıl bahsetsinler ancak? Ama çoğunlukla bahsediyorlar bilmedikleri şeylerden! (Gülüyor) Sorabilirler bana, söylerim ne olduğunu Hoş bir arabaya binmek hoş bir şey Hiçbir zaman arabamla fotoğraf çektirmememe rağmen, bu şaka yıllardır yapılıyor; “Otomobil meraklısıdır o Değil! Hoş bir arabaya binmeyi herkes değin isterim Bayağı bir gününüzden bahsediyorduk Bir şey yazmıyorsak takım olarak, artı bir şey yapmıyorum Müzikle ilgileniyorum bilgisayarda Fakat chat, msn, o kadar bir dünyam değil Facebook? Değil Mail de sadece haberleşmek için Sizin aile gülünç midir? Evde kahkahalar havada mı uçuşur? Yo yo, uçuşmaz lakin kimse kimseye acımaz Hemencecik şakasını patlatır ‘Alay’ denilen şey bizde yüksektir Fakat belirli bir nezaket sınırında Örneğin evde geçenlerde eski bir kaset bulundu, VHS, 8990’da çekilmiş Koyduk, babam dedi ancak “Kapatın şunu! Annem ‘Tüh halime bak’ dedi, abim ‘Perişanım’ falan Herkes kendini yerden yere vurdu “Aa ne kadar gençmişim! demedi kimse Bu fazla eğlenceli Kendini pek da manâlı zannetmemek Tarzınızla ilgili konuşmaya kalksak konu hemencecik siyaha gelecek Diğer bir renk kullanır mısınız? Başka bir renk katmak adına ayakkabımın bir kenarında kırmızı çizgi olabiliyor Kırmızı tişört giyer misiniz örneğin? Hayır giymem Giyemem Gerçekte ben çocukluğumdan beri simsiyah giyiniyorum diye bir şey yok lakin ağırlıklı olarak siyah giyiniyorum Buna nasıl karar verdiniz? Kafamda tek bir şey giymek vardı Bir tane pantolonum, bir tane tişörtüm olsun Yakıştıramıyordum kendime başka kıyafetleri Siyahla ilgili bizim ailede de bir şey var Babam, annem, kız kardeşim de başlıca siyah giyer Bir tek abim farklıdır O hiç giymez Fazla sık alışverişe çıkar mısınız peki? Hayır, arada bir Kayıtlı midir gittiğiniz yerler? Çoğu dikim Enkaz bir şey alacaksam, Japon adamları tercih ediyorum Yohji Yamamoto, Issey Miyake falan Kundura olarak son beşaltı senedir spor ayakkabılar alıyorum Vazgeçemediğiniz bir giysi, aksesuvar var mıdır? Küpelerim çok güzeldir Sizin Osmanlı’veya merakınız var galiba? Evet var Tarih kitabı okurum çok Roman okumam örneğin Reel hikayeler daha fazla ilgimi çekiyor Henüz tatil yapamadığınızı söylediniz Evet, yoğun çalışınca dinlenmeyi erteliyoruz derhal belirgin bir işim değil ama dinlenemiyorum Neden? Görmediğiniz yerler yok mu? Çok var ıstanbul’da bile gitmediğim öyle fazla yer var fakat Lakin gene suratımda bir gülüş olacak (Sokakta yanında gelip fotoğraf çektirenleri kastediyor) Sonuç Olarak bu da benim hikâyem Yapacak bir şey yok Röportajdan önce, sokakta başınıza gelenlerden bahsettiniz Evet, sıradan bir hâl değil Bir ‘happening’e dönüşüyor Fiilen dün aklımdan geçti, “Çıkayım, dolanayım Bunu yapamam diye bir şey yok Ama yarım saat sonradan bozuluyor havam Mesela çocukken fazla yürüye yürüye dolaşan bir adamdım Benim için buluş gibi bir şeydi bir kere iğde almıştım, onu yiye yiye geziyordum Top sahası gibi bir yerde iki çocuk beni durdurdu, “N’apıyorsun burada falan filan Fazla ufağım birdenbire elimden iğdeyi alıp kaçtılar Fazla sinir bozucuydu Olur Ya acilen biliyorlardır o çocuğun siz olduğunuzu Nereden tanıyacaklar beni? Başlıca şu hikâye var: Bir keresinde havaalanındayım, liseden bir arkadaşıma rastladım Elinde telsiz var, THY’de çalışıyor belirli “Aa n’aber dedi beni görünce “ıyidir dedim, “Ben de THY’de çalışıyorum dedi “ıyi falan “Sen n’apıyorsun dedi bana Dedim fakat, “Ben Bursa’da tekstil işine girdim gecce  

Üst Alt