Son Konu

Charles Hoskinson, Cardano İçin İnanılmaz Seviyelere İşaret Etti: 10 Dolar!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
IOHK-cardano-hoskinson-cryptocurrency-etoro-hard-fork-performance-q4-bull-bear.jpg

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, son açıklamalarında Cardano (ADA)’nun 10 dolar değerinde olabileceğinden bahsetti. Charles Hoskinson, Cardano’nun 0,01 dolar veya 10 dolardan işlem yapmasını önemsemediğini de iddia ediyor.

Charles Hoskinson, ADA’nın 10 dolar değerinde olabileceğinden bahsetti

Son YouTube canlı yayını sırasında IOHK CEO’su Charles Hoskinson, ADA’nın 10 dolar değerinde olabileceğinden bahsetti. Ancak Charles Hoskinson, kripto para performansı üzerine spekülasyon yapmaya karşı olduğunu açıkça belirtti.  Charles Hoskinson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:    

ADA ister bir sent, ister bir dolar veya on dolar olsun, açık konuşayım: Bu benim hayatımın işi. Ben ondan uzaklaşmaya devam edeceğim. Üzerinde çalışmaya devam edeceğim. Biz burdayız…    

ADA, 27 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,48 dolara ulaşmak için yüzde 8.122 yükselmeden önce geçen Mart ayında sadece 0,018 dolar değerindeydi.
ada.jpg
Charles Hoskinson: Fiyatı yükseltmek benim işim değil

Bununla birlikte Charles Hoskinson, kripto para fiyatının genel durumundan bahsetti ve “fiyatı yükseltmenin” onun işi olmadığını da sözlerine ekledi. Bunun yerine Charles Hoskinson, projenin teknik yeteneklerine odaklanmayı seçiyor. Charles Hoskinson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Fiyatın neden yükseldiğini bilmiyorum. Fiyatın neden düştüğünü bilmiyorum ve bu belirli şeyler hakkında temel spekülasyonla hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bir teknoloji şirketi, bir mühendis bilim adamı olarak fiyatı yükseltmek benim işim değil.   

Milyarder, kripto para piyasalarının hala öngörülemez ve istikrarsız olduğunu söylüyor. Ayrıca Charles Hoskinson, düzenleme nedeniyle piyasada hala bol miktarda belirsizlik olduğunu da iddia ediyor.    
cardano-buy-sell-logo.jpg
Cardano (ADA) fiyatında son durum nedir?

Beşinci en büyük kripto para birimi Cardano, yazım sırasında yüzde 2 oranında artışla 1,21 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 38,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Cardano yazım sırasında piyasa değeriyle 2,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Üst Alt