Son Konu

Ciğdem Batur Kimdir Resimleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayşe Ciğdem Batur Kimdir kısaca

Ayşe Ciğdem Batur 13 Temmuz 1982, Duzcede dunyaya geldi, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatcısı, sunucu Gazi Universitesi İletişim Fakultesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bolumu mezunu olan Ciğdem Batur, 2000 ve 2004 yılları arasında Gazi Universitesi İletişim Fakultesi Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı

2004 senesinde ART televizyonunda Alışveriş Cantasıadlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatcı, TRT'de ceşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yonetmen asistanlıkları gorevlerinde bulundu Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı Sanatcı aynı zamanda seslendirme calışmaları yapmaktadır
Gazi Universitesi İletişim Fakultesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bolumu mezunu olan Ciğdem Batur, 2000 ve 2004 yılları arasında Gazi Universitesi İletişim Fakultesi Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f79f1ffd0

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f7a03b7a9

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f7a15c7e6

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f7a2991fb

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f7a3b3411

imagescigdembaturkimdirresimleri5b07f7a527201

Üst Alt