Son Konu

Çıkma Teklifi nasıl edilir Burda(Talim ve terbiye kurlu onaylıdır.)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bir tane bebek bul dışarı gezdirmeye diye dışarı çıkarAma konuşamasınSonra bir kıza senin gideceğin yere aynı saate gitmeyi ayarlatSonra kız zaten bebeği görünce sever severSonra gitmek zorundayım annesi fazla dışarı vazgeçme dedi dersinYarın aynı saate yine buralara getircemİstersen gelebilirsin de Gelemen işim var falan derse ayy üzüldüm falan demeBen hep gezdiriyorum bu çocuğu buralarda d vitamini alsın diyeAnnesinin çok işi var bende muavin oluyorum deKız zaten senin buluşma amaçlı yaptığını anlayamazSonra öbür kız hadii bügun gidelim diye ısrar eder ve tekrar ikinci buluyşmada annesinin işi var gidin bi yerde oturun ama sıcak kapalı bi etraf olsun dediBen işte tanımlama ettiğim gibi bi yere gidin bebeği al kucağına kıza fazla verme (güya aslında bebek için gitmişin zannetsin) sonradan konuya yavaştan girÇıktıktan sonradan bebeğin ailesini 1 paket bez almayı unutma xDO değin tezgâhtar olacak

Bu uygulamalı olarak anlatım Şimdi söyleceğimiz sözler
Kapalı alandaki buluşmanızda işte şaka takılarak oğlumuza uygun kız arıyoruz giblerinden konuyu hissettirEğer bebek biraz kemküm konuşup bişey yaptırta biliyorsan çok şanslısın çünkü bir adet en pahalısından gül alÜzerine bir kağıt koy ve kıza bebekle verdirEğer bebek yapamazsa öbür kız arkadaşın destek etsinDerhal sen çocuğa gü verdirmek için kıza ilgilenirmisin buy çocukla de ve tuvalete gitÇocuğun eline gülü koy yana atarsa görür zaten eğer o verirse artık şansına daha etkileyici olurOndan sonra değişik kız arkadaşın hadii gidelim der ve onu zorla götürürErtesi gün okulda ya da yeniden oysa görüşmenizde iş olmuş mu olmamışmı anlarsınız

Evet sonra muhallebiciye götür xD muhallebi ısmarla ve bebeğin bez masraflarını karşıla xD

Not:Köpeklede deneyebilirsinizKızın fobisi yahut natürel

Rep lütfen oda yoksa klavyeme bi dua yeter xD

Üst Alt