Son Konu

çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S kızlar dün gece acayip bir rüya gördüm ilk önce bir aslan bir ceylanı kıstırmıs ceylan kaçma pozisyonundayken bende balkondan bu olaya bakıyorum tam o sırada aslan yönünü bizim oturduğumuz eve ceviriyorevimiz birinci katmıs hemencecik kosarak balkon kapısını kitliyom arkasından mutfağın kapısınıda kitliorum ve bağırarak anneme cağrıyom anne kos silah getir diyorumannem bi tüfek getiriyor tüfeğin ucu baska yöne bakıyor eski bi tüfekmişanne o olmaz babamın silahını getir diyorum giderken babamın gercektende silahı varannem 14lüyü kapıp gelio aslan sırası gelmişken bizim balkonu zorlarken bi adamı görüyo ve adamı yemek için ona doğru kosuyo adam kanrevan içindeyken ben aslana silahımı sıkıyom aslan ölüyo kıslar resmen nevsehir aslan kaynıyordusonradan birden zelzele oluyor ay dünyaya yaklasıyormus herkes yukarı doğru ucuyor yercekimi kalkıyor cümbür cemaat yukarı ucuyor ama yavasca ucuyor ben ucan insanları uzak görüyorum sonradan bizde bütün ucacakken bi yangın görüyorum ve bize gelen bi kadınla kocası meğersem bunlar akrabamızmıs kadının oğluda var 56yaslarında falan erkek çocuk dısarı cıkıyo oynamak için bende gelenlere hizmet ediyorum kadının yüzü yanmıs kolu yanmıs kolunun biri yandığı için gelişmemiş kadına diyorumki çalışma yapsan acaba uzarmı diyorum oda di,yoki olmaz kaskaybım var dio kolumun düzelme sansı değil diyo kadının kolu öteki koldan oldukca küçüktü kızlar dirsek hizasındaydısonra dısarıya bakıom cocuk nerde diyo tam bakıyorum cocuk bi kamyonun altına giriyor kamyon domates yüklüymüs birdenbire kamyon hareket ediyo geriye ben eyvah cocuk ölcek diye cıkıom evden kosuyom cocuğa dürüst bakıyoruım ama kamyon söförsüz hareket ediyor ve kamyonun arkası bi acılıyo bir oyuncak erkek cocuğu ölü süs verilmişti güya domateslerin altında kalmıs ölmüşkamyonun içindeydi bu erkek cocuğu ben altındaki cocuk sandım daha sonra kamyonun altından akrabamızın oğlu sağlam cıkıyor sizce nedir bu ya açıklama bekliorum  

Üst Alt