Son Konu

Çok sevdim, destek edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Olay biraz uzun ama sıkılmadan okursanız bir çözüm yolu gösterebilirsiniz umarım;

Üniversiteye yeni başlamıştım; Burası başlangıç
Takriben 2 ay oldu ve kardeşim olarak gördüğüm arkadaşım bir kızdan hoşlandı Ilk dönemin bitmesine eksik kalmıştı Bende o kızın arkadaşını gördüm En öncelikle yalnızca beni güzelliği etkilemişti Kız Orduluydu Bende pek karizmatik yakışıklı biri sayılmam Bir vakit yalnızca peşine düşüp takip ettim ve dostluk ricası yolladım Kabul da etmedi redde etmedi Bir vakit bekledi (1 hafta değin) Sonradan arkadaşım benim yerime slmdiye mesaj yollamış Onada cevap gelmedi Bende bir kolaçan etmek amacıyla facebook messenge'den bakayım dedim yanlışlıkla beğeni yolladım, aradan 1 hafta geçti yeniden yanlışlıkla beğeni yolladım Daha Sonra cesaretimi toplayıp seninle birazcık konuşmak istiyorumgibisinden şeyler yazdım, bu sefer yanıt verdi Azıcık tanımak amaçlı konuştum, örneğin nerelisin,kardeşleri vb basit sorular ara sıra burdan böyle konuşmanın içten olmadığını, arkadaşlar yoluyla arkadaş olabilirizgibisinden şeyler yazıyordu Bende fazla üstelemedim Bir vakit yazmadım Zaten oda benim sınıftan diğer birinden hoşlanıyormuş

2Dönem Başladı; Gelişme
Üniversiteye yeniden gelince yeniden bir slmdiye mesaj attım, ama bu seferde yeniden öyle dedi Bende sinirlenmiştim artık Cilalı ozaman, iyi gecelerdiyip olayı kapatmıştım Yine aradan 12 ay dek vakit geçti Okulların kapanmasına 1 ay dek vakit kalmıştı Kızlar bir bankta oturup muhabbet ediyorlardı, arkadaşımla yanlarına gitmeye karar verdik, daha doğrusu o bastı gitti bende peşine takıldım(çekiniyordum) Ben kızın karşısına oturdum, oda hafif çapraz duruyordu Ortamdaki muhabbet gayet espirili bir havadaydı Arada kıza o anki konularla ilgili arada sırada görülen sorularım falan olmuştu, gayet sıradan bir şekilde cevapladıO gün böylece bitmiştiBende bilerek birazcık kızdan alaka sürüklemek için, esrarengiz ve çözülmesi gereken biri edinmek için kantinde aleyhinde diğer kızlarla takılıp gülüşüyordukGaliba işe yaradı(belirli değilim), artık kıza yolda gördükçe selamlama falan veriyordum, oda selamımı alıyordu Bende kasıtlı olarak bir gün selamı kestim aniden Yine arkadaşımla yürürken karşıdan kızlar geliyordu Ben birazcık heyecanlanmıştım Sözde hoşlanmaya başlamıştım Bağlı yana gelince kız selamlama vermiş bu sefer yan ben karşılık veremedim Çünkü o ara heyecandan dalgındım ve sağar gibiydim Arkadaşımda beni haliyle azarladı kızın selamını niye almadın diye Bende oldukça pişman oldum Tekrar sonra tek başımayım ve kızlar tekrar o bankta oturuyorlardı Esrarengiz bir cesurca gittim yanlarına ve oturdum Alışılagelmiş muhabbetler ediyorduk, bana arkadaşımın eski kız arkadaşını, sınıftan bir kaç kızı ve o takıldığım kızı muhabbet aralarında kişiklerini sordular(dedikodu gibi) Sonra ders muhabbetleri oldu, bende kendi ders programını pozitif bilmiyormuş gibi yaptım Kızda bizim ders programını sıradan bir iyi biliyormuş Bende haliyle arada yapıştırdım Bizim programı bizden iyi biliyorsun maşallahdaha sonra 1 birey için neler yapıyoruz mu yahut 1 kişi nelere kadir migibi birşey söyledi Ben o çocuktan şüphelendim azıcık Daha Sonra muhabbet aralarında ayağı ayağıma deydi(daha sonra dank etti bana) Pardon dedi Neyse bütlere kalmıcağım için arkadaşı kıza şöyle bir omuz attı(1 şey dedi lakin hatırlamıyorum) O gün o kadar bitti Bir ara tekrar topluca voleybol falan oynadık ettik böylece adi bir şekilde geçti zaman Son 3 gün kaldı: Bu sefer arkadaşı beni faceden ekledi, bende azıcık gaza gelip kıza bitmiş arzu yolladım Bu sefer kabul etti Muhabbetler ordanda devam etti Son 2 gün kaldı: 2 öğretim olduğumuz için gündüz kızdan telefon numarasını istedim, oda Volkan su an numaramı vermenin içten bişey oldugunu sanmıyorum seni tanımıyorum tm dost olarak iyisin filan lakin bilmiyorum yanive bende bişeyler yazdım benim için bıkkınlık yok falan yazdım oda her yerde Yani su lahza için hatalı olduğunu düşünüyorum dostluk azıcık daha eskiye dayansaydi verebilirdim ama su an seni böylece tanımıyorum lakin yanlış kavrama tanıdığım kadarıyla iyi birisin orda sıkınti değil ama erkenyazdı bana O gün son kez okula gidince biraz soğuk davrandım, yarı oda soğuktu o gün uzak vedalaşıp ayrıldık Öylece mektep bittiOnlarında okulu komple bitti Son sınıflardı Aynı yaştaydıkBu arada arkadaşına sorduğumda o çocukla muhabbetleri şimdiden bitti demişti Yani banktaki muhabbetlerde falan bitmişti galiba

Yaz başladı; Banal bir gelişme
Faceden muhabbettimiz 8 gün kadar devam etti Faceden şakayla girift geç yazıyon dedim, oda faceye fazla giremiyorum dedi Bende yeniden fırsat bu diyerek yeniden telefon numarasını istedim Bu seferde Zararını görmedim, daha görmemgibi bişeyler yazarak telefon numarasını verdi Artık whatsappa geçtik ordan sohbet ediyorduk Lakin o birincil yazmıyordu hiç Ben bir ara ing notumu öğrenemedim Bu bahaneyle kıza okula gitcekmisiniz diye sordum evetfalan dedi Hocaya gidip böyle böyle dermisiniz dedim Tmm dedi Akşam ilk sefer o yazdı bu sefer Gitmişler hocayı falan bulup uğraşmışlar vs Bir bu vakit ilk yazdı Bende böylece muhabbet olsun diye müzik vs şeyler soruyordum Zaman öyle geçti Ramazanda nadiren sahura değin sohbet ediyoduk Bir ara hattım kırıldı diyerek faceden benim telimi istediLakin yeni hat edinmek 1 saat sürdü soruncada bir şekilde hallettim dedi yarı muhabbet açtırmak amaçlı yazdı gibi Yeniden bir ara yanlışla aradım Tel falan bozuk diyerek bahane uydurdum O gün whatsapp durumumu sordu Kim bu yenge, tanıyormuyuz gibi şeyler dedi E alt bende birazcık üzüldüm yenge diyince Bende birazcık kaba taslak aramızda geçen muhabbeti emin etmeden anlattım Azıcık üstü kapalı onu anlattım Ogünde o kadar bitti Bir süre sonra birisi eski öğretmen hesabıyla sevgili durumlarını sormuş vs(Arkadaşından öğrendim) Bana şu şu birey tanıyonmu dedi anlamadım falan dedim Muhabbet biraz kızgınlaştı Hafif tartışmaya döndü Bana Bisey demiyorum daha dicemi dedim bnden uzakta durun diğer bisey istemiyorum sen anladindiye yazdı Bende 1 gün daha sonra sinirin geçtimi yazdım Cevap vermedi 2 gün yeniden biraz uzun bir şekilde konuşmak istiyorum gibisinden yazdım Sadece tmmdedi Sonra bu yazının sonunda bir mesaj yazcam Onu yolladım Yanıt olarak Dusuncem filan değil volkan her zaman arkadas olarak gordum seni fazlası olmadı hiç seni kirmamaya çalıştım her zmn selamimi esirgicek değilim düşmanlığı bnde sewmiyorum fakat elinden geldiğince uzakta dur bnden senden tek isteğim bukâğıda dökmek oldu Faceden çıkarttım 1 ay kadar konuşmadık Sonra slm amaçlı olağan bir muhabbet yazdım Bir ara musait falan olursanız açık havada falan misafir etme ettim yeniden yukardaki gibi hatalı olduğunu söyledi Sonra tekrar bir zaman sonradan doğum günüydü O gün sıradan bir şekilde muhabbete başladım En sonunda doğum gününü kutladım Cokk teskkur ediyorum saolasinyazdı Sonra çalışmayamı başladın dedim oda Hehe ewt de sen bu değin bilgiye nerden sahipsin maslhh yazdı Bende doğum gününü faceden arkadaşının yolladığı mesajdan işidide instagramdan önerilerde rozetin dikkatimi çekti diyerek kıvırdım o gün böylece gitti Bir süre daha sonra whatsapptan bir soru amaçlı mesaj yazdım sonra faceye geçtim Bile Bile benim whatsapp bozuldu dedim Faceden konuştuk O sıra dostluk isteğini yeniden yolladım tekrar kabul etti Emrindeki benim kalbim yeniden yerinden fırlıcaktı Okullar her tarafta açıldı O ara arkadaşına birazcık mesaj yazdım lakin bu sefer arkadaşı sözde soğuk davrandı mesajları geç cevapladı Konuşmaya isteği yoktu yarı 56 mesaj 3 gün sürdü işte Yani anlıcağınız ben kıza sırılsıklam aşık oldum Görür Görmez kalbim fırlıcak ve göğsüm ağrıyor Hatırlayınca duygulanıyorum Önceden mesajlardada her zaman hoş gülüşmeli geçiyordu muhabbetimiz Nolur yol gösterin Muhabbet etsek ederiz Lakin ne konuşacağımı bilmiyorum bundan böyle Whatsapp duvarına yazdığı şarkı sözlerinden şarkıları bulup kasıt çıkartmaya çalışıyorum, pek aşık oldum

Ekstra;
O mesaj (En ilk olarak sana aleyhinde hiçbirşey hissetmemiştim, yalnızca kız arkadaşım ol istemiştim Lakin o zamanlarki benim ters davranışımı terslemen kafama takılmıştı çünkü zaten güzeldin, lakin kendinide korumayı bilebilen akıcı bir kız olman ilgimi çekmişti Birincil zamanlarda sende sezdiklerim: arkadaş konusunda seçiydin, espirili, devingen ve hareketli bir ruhun vardı, iyimserdin Sana aleyhinde hiçbir kıza hissetmediklerimi hissetmeye başlamıştım Fakat sen bana karşı birşeyler hissetmiyordun Bende sana her tarafta yakınlaşmaya çalıştım fakat bu sefer düzgün Yakınlaştımda Fakat sen hala sana karşısında birşeyler hissettiğimin farkındaydın Aramızı mümkün epeyce dost gibi tutmaya çalıştın Bende sohbeti hiçbir süre koparmak istemedim ilk olarak faceden ekledim, sende kabul edince bir umut doğmuştu bana, bir vakit sonra sadece net paketi kullanacağım için görüşemicektik bende telefon numaranı almaya çalıştım, sende birincil seferde beni kırmadan arkadaş olarak daha artı tanımam lüzumlu dedin bende bişey demedim, çünkü hoşuma gitti Zordun ve kendini koruyordun Tekirdağa gelince faceden muhabbetler yavaş gidince fırsat bilip* tekrar denemek istedim ve bu sefer verdin İyi hoş ordan sürdürdük muhabbetimizi Ben arada durumlardan bazı mesajlar atmaya çalıştım sana, konuşmadada ince mesajlar vermeye çalıştım Sende bir ara sormuştun kim bu yenge diye, işte sen yenge diyince ben sıradan üzülmüştüm O günde sana bazı mesajlar verdim Seni betimleme etmeye çalıştım Bir zaman bayağı muhabbet devam etti Sonra senin serhat diye bir çocuktan hoşlandığını duyunca ve* geçen gün bana o öğretmen iftirasını* atana kadar iyidim O gün benim için yer yerinden oynadı Ve burdayız Anlıcağın ben sana doğrusu aşığım ve seni reel anlamda sevmek istiyordum Olmadı Benim okul kaydımı buraya aldırma ihtimalim var İşte bu yüzden hiç değilse diyorum Hiç değilse arkadaş ve dost kalalım Sen ne düşünüyorsun, seninde en bitmiş beri düşüncelerini alabilirmiyim acaba? Lütfen azıcıkta olsa hatırım varsa bunuda tmm diyerek geçiştirme)

Çoktan Teşekkür Ederim!!

Üst Alt