Son Konu

çok tartışıp barışmak:/ sevenlerden bi çözüm yolu bekliyorum siz anlarsınız halimi :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar benm yaklaşık 1 senelik sevgilim var ve bu sevgilimle takriben son 23 aydır sürekli ders sınaw gibi konularda kçk lakin sonra büyük konularda ağız dalaşı ediyoruz tartışıyoruz kırıcı şeyler söylüyoruz lakin daha sonra barışıyoruz bi kaç defa ayrıldık fakat daha sonra baştan barıştık son ayrılmamızda bi dershanesinde bir çocuğun ondan hoşlandığını onunda hoşlandığını söledi fakat barıştığımızda beni kızdırmak içn söledğini ama çocuğun hoşlanabileceğini söledi dikkat et dedim öle bişeye müsade verme dedim hallettim ama bugnlerde yine çok kçk bi mevzu yüzünden tartışma ettik ve mutlu deilim bak ona giderim dedi bende artık olması gerektiği gibi davranalım gerektiği gibi olalım birbirimize kırmayalım mücadele gösterelim mutluluk kendsi gelicek dedim yarından itibaren bunu uyglayalım tek çözüm yolu bu dedim bakalım yarın ne olucak bilmiyorum lakin kafam karmakarışık kavga etmek istemiyorum artık seviyrm ve mutlu görünmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum:

Üst Alt