Son Konu

çok uçlarda yaşıyorum.. (YENİ KONU !!!)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar ilk ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum birazcık

ben 22 yaşındayım, eli yüzü düzgün sıcacık bir erkeğim karşımdaki bir insanı etkilemek benim için çok kolay bir takım istisnalar haricinde bu özelliğimden nedeniyle ve insanları zahmetsizce kendime çekebildiğimden kendimi cazibeli buluyorum böyle hissediyorum aynaya bakınca gözlerimin parladığını ve güler yüzlü biri olduğumu görüyorum hareketli şarkılar dinliyorum çok mutluyum niçin bilmiyorum fakat öyleyim içim içime sığmıyor ve insanlarla irtibat kurmayı çok seviyorum

kendimi yeniden tanıtıcam;

ben 22 yaşındayım aşık olunca, çok tipsizim gözlerim sönük duruyor içimi dışıma vuruyor moralim çok bozuk oluyor depresif bir hayat yaşıyorum ve çok mutsuzum aralıksız uyumak istiyorum ve karanlıkta durmak istiyorum slov arabeske yakın şarkılar dinliyorum aynaya bakınca güya biri beni dövecekmiş gibi baktığını görüyorum kim bu mendebur suratlı (mahkeme duvarı) diyorum çok iticiyim ve çevremdeki insanları kendimden uzaklaştırıyorum insanlardan kaçıyorum ve insanlarla irtibat kurmayı hiç sevmiyorum

bunlar beni tanımlayan 2 paragraf dediğim gibi aşık olunca belli başlı kimliğimin bütün tersi bir kimlik ediniyorum kendime acilen size soruyorum ! bir kıza alaka duyabilirsiniz ve duygularınız süratli gelişip bu alaka aşka dönüşebilir bu demek değildir ancak hiç şansınız değil ! kız sizinle aynı duyguları paylaşmayabilir fakat siz ona o duyguları empoze edebilirsiniz bunun için ben kendi hakiki kimliğimle takılmam gerekiyor lakin malesef aşık olunca otomatikman diğer kimliğe bürünüyorum ve elimdeki şansı kaçırıyorum ben yalnızca eğlenmek için birileriyle çıkmadığım sürece bu iş olmayacak hatalı anlamayın benim niyetim biriyle çıkmak değil sevdiğimle çıkmak lakin yalnızca seviyorumyetmediğine kadar bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ? enerjimi geri kazanıp sevdiğim kızı edinmek istiyorum

birde böyle bir konu acayım fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Üst Alt