Son Konu

Cüneyt Arkın'ın gençlik fotoğrafını olay oldu! 60 sene önceye...

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cuneyt_arkinin_oglu_kaan_cureklibatur_masallah_babam_iyi_1618987924_2705.jpg

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından gençlik yıllarına ait olan bir fotoğraf paylaştı.

Kara Murat filmleri başta olmak üzere Yeşilçam’ın birçok projesinde yer alan Cüneyt Arkın şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda. Dizide Aksakallıların reisi rolünü canlandıran usta oyunsu takipçilerini geçmişe götürdü. Instagram sayfasından gençlik yıllarına ait bir karesini yayınlanan Arkın, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

eJ8tC_1619709368_3123.jpg

Cüneyt Arkın yaptığı paylaşımına ise, “İstanbul Bebek Koyu 1960’lı yıllar” notunu düştü.

NVCJM_1619709381_4901.jpg

"BABAMIN SAĞLIĞI GAYET İYİ"

Çocukları ile mutlu bir aile tablosu çizen Kaan Cüreklibatur-Aslı Cüreklibatır çifti, gazetecilerle karşılaşınca kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. Kaan Cüreklibatur, "Hava almaya çıktık şimdi, evimize gidiyoruz" dedikten sonra 83 yaşındaki babası Cüneyt Arkın hakkındaki sorulara cevap verdi. 

cAItZ_1618987934_3128.jpg

45 yaşındaki Cüreklibatur, "Babamın maşallahı var, koronavirüs pandemisi nedeniyle fazla görüşemiyoruz ama maşallah babam iyi" diyerek, evinin yolunu tuttu.

"SIRAMI BEKLERKEN"

Yeşilçam'ın usta oyuncusu, Türkiye'nin her daim ve en sevilen isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın, ilk sinema filmi ‘Gurbet Kuşları’ isimli filminden kalan pozunu yayımladı. 1963 tarihli kareye ‘Sıramı beklerken’ notunu yazan usta oyuncuya takipçileri ‘Bir efsanenin doğuşu’ yorumunu yaptı. 

Pl7ku_1611383391_8085.JPG

USTA OYUNCU MERAK EDİLENLERİ YANITLADI

Verdiği röportajda hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Usta oyuncunun dikkat çeken açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. 'Kuruluş Osman' dizisinde 'Aksakallılar Heyeti'nin reisi rolüyle ekranlara dönen Cüneyt Arkın çocukluğundan, doktorluk günlerine ve sinemaya nasıl başladığına dair pek çok konuyu sevenleriyle paylaştı…

h957P_1607582461_0861.jpg

'TÜRK HALKINA HİÇ OYNAMADIM'

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Türk halkına karşı dürüst olacaksın.Yürekten ve samimi olacaksın. Seveceksin onu, ona dokunacaksın… Ben Türk halkını çok sevdim. O da beni çok sevdi… Sonra ben halkın içinden, doktorluk yaparak geldim bu mesleğe. Türk halkı çok vefalı bir halk. Gözleriyle değil, yüreğiyle bakar. Müthiş bir sağduyusu vardır. Bugüne kadar hiç yalan söylemedim, hile yapmadım. Dosdoğru, neysem onu yaptım…"

OV76Z_1607582509_8096.jpg

BİLİNMEYEN FİLM KAZANLARI ŞOKE ETTİ!

Yeşilçam'ın efsane ismi Cüneyt Arkın'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Paylaşımında yıllar içinde çektiği filmlerdeki kazalarından aldığı yaraların izlerini paylaşan usta oyuncu, takipçileri tarafından takdirle karşılandı. 

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Yeşilçam'ın ünlü ismi Cüneyt Arkın paylaşıma şu notu düştü:

"Ben ekmeğimi kazanmak için çok şeyden vazgeçtim... Halkıma helal olsun"

c8Qxb_1604901910_0836.jpg

Oyuncunun paylaşımdaki bazı film kazaları ve yaraları:

• Battal Gazi'nin İntikamı filminde saçları yandı

• Kuşçu filminde barut patlamasında karnı saçmalarla doldu

• Vurgun filminde sağ dirseği ezildi

• Çıtkırıldım filminde kaşı yarıldı, gözkapakları kesildi

• Şafakta Son Kurşun filminde sol omuz kemiği kırıldı

• Malkoçoğlu filminde sol diz kapağı parçalandı.

Üst Alt