Son Konu

Daisy Ridley, Bir Daha Rey'i Oynayacağını Sanmıyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Disney, Star Wars markasını satın aldığından beri karşımıza yeni filmlerle çıkmaya başladı. 2015 yılında The Force Awakens ile başlayan yolculuk bu yıl The Rise of Skywalker ile sona erecek.

Ana seriye devam eden üç filmin dışında, Rogue One ve Solo gibi iki yan film de vizyona girdi. Bu dönemde Disney, "Her sene bir Star Wars Filmi" politikası izledi ve bu politika dokuzuncu film ile birlikte sona erecek. 

Disney'in yeni Star Wars üçlemesi, pek çok yeni karakteri de beraberinde getirdi. Yeni dönemin kahramanı Rey, kötüsü Kylo Ren, pilotu Poe, karanlık lordu Snoke ve diğer karakterleri hayranlar tarafından pek beğenilmedi. Sanırım içlerinde en çok sevilen karakter Poe Dameron oldu. Rey'i canlandıran Daisy Ridler, Vulture'a verdiği röportajda dokuzuncu filmin sonunda Skywalker dönemine güzel bir son nokta koyduklarını söylerken, bir daha Rey rolünü oynayacağını sanmadığını da sözlerine eklemiş.

Verdiği demeçte hem Star Wars filmlerinin geleceği hem de kendi karakterinin geleceğiyle ilgili konuşan İngiliz aktris, "Rey'i tekrar canlandıracağımı şu an hayal bile edemiyorum. Rise of Skywalker'ın sonu, oldukça tatmin edici oldu. Gerçek bir son gibi hissetmemize yol açtı. Önümüzdeki yıllarda neler oluyor bilemiyorum. Star Wars dünyasında çok fazla sayıda karakter var ve bunların çoğu henüz keşfedilmedi. Filmler üzerinde çalışan çok fazla yapımcı var. Yani şu an için böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum. Fakat kim gerçekten net bir şey söyleyebilir ki? Belki bir yerlerde bir fırsat kendiliğinden ortaya çıkar. Şu an için Skywalker serilerine harika bir son getirmiş hissediyorum" dedi. 
  • Star Wars: The Rise of Skywalker'ın Çekim Takvimi Ekibe Zor Anlar Yaşatmış
  • Disney CEO'su Star Wars Filmlerinin Geleceği Hakkında Konuştu
İyisiyle, kötüsüyle Star Wars'ın bir üçlemesinin daha sonuna geliyoruz. J.J. Abrams'ın yöneteceği The Rise of Skywalker, 20 Aralık'ta vizyona girecek. Bu filmin ardından Disney, Star Wars filmlerine üç senelik bir ara verecek ve bu arada Disney+ üzerinden dizileriyle karşımıza çıkacak. Üç senenin ardından ise yeni bir Star Wars dönemi bizleri bekliyor olacak. 

Üst Alt