Son Konu

Dilan Çiçek Deniz evlenme teklifi aldı! Thor Saevarsson ile evleniyor

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
dilan_cicek_deniz_evlenme_teklifi_aldi_thor_saevarsson_ile_evleniyor_1639126088_2759.jpg

Dilan Çiçek Deniz, önceki akşam İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson'dan Boğaz Köprüsü'nde sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Saevarsson ile hayatını birleştirme kararı alan ünlü oyuncu, "Evet" cevabını verdi. "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış" dedi.

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 'Tatlı Küçük Yalancılar', 'Bodrum Masalı' ve 'Çukur' gibi başarılı dizilerde yer alarak geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Deniz, geçtiğimiz yıl yeni tanıştığı İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson'dan sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Ünlü oyuncu, sevgilisine Boğaz Köprüsü'nde "Evet" yanıtını verdi.

g8NLJ_1639126254_9941.jpg

Teklifi sonrası Arnavutköy'deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Evlilik teklifini anlatan Dilan Çiçek Deniz, şunları söyledi:

"Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış."

NwStO_1639126331_7383.jpg

"TARİH BELLİ DEĞİL"

Basın mensuplarının, "Evlilik tarihi belli mi?" sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, "Daha belli değil, hayırlısı... Zaten belli olursa siz öğrenirsiniz" ifadelerini kullandı. 

Gazetecilerin teklif sonrası çifte nazar boncuğu hediye etmesinin ardından Saevarsson ise Türkçe, "Nazar değmesin..." diyerek, gülümsetti. Dilan Çiçek Deniz'in parmağındaki iri taşlı yüzük ise dikkatlerden kaçmadı. Çift, muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra eğlenmek üzere mekana girdi.

Üst Alt