Son Konu

Dilberay filminin galasında büyük sürpriz! Arda Kural yıllar sonra müjdeyi verdi

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
busra_pekin_dilber_ayi_canlandirmak_icin_kilo_aldi_1633162963_6909.jpg

Türk Halk Müziğinin değerli isimlerinden Dilber Ay'ın hayatını konu alan Dilberay filminin galası geçtiğimiz gün gerçekleşti. Magazin dünyasından birçok ismin katıldığı galaya Arda Kural'ın katılması hayranları heyecanlandırdı.

2019 yılında yaşamını yitiren ünlü sanatçı Dilber Ay'ın sarsıcı hayatını anlatan Dilber Ay filminin galası geçtiğimiz gün yapıldı. 9 salonun tamamen dolduğu filmin galasında yoğun ilgiye karşılık vermek adına ek bir salon daha açıldı.

bLEOB_1643957034_6452.jpg

Yıldızlar geçidine dönüşen filmin galasına Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, kızları ve manevi oğlunun yanı sıra pek çok ünlü isim de katıldı. Aydemir Akbaş, Yılmaz Erdoğan, Mustafa Erdoğan, Manuş Baba, Sinan Akçıl ve Gökhan Türkmen gibi sanat dünyasından birçok kişinin boy gösterdiği galada büyük bir sürpriz yaşandı. 

4hX1C_1643957056_2518.jpg

Bir dönemin Leonardo DiCaprio'su olarak anılan ancak psikoz teşhisi konulmasının ardından zor günler geçiren ünlü oyuncu Arda Kural da galaya katılan isimler arasındaydı. Son haliyle ilgi odağı haline gelen Kural, ekranlara geri dönmek istediğinin sinyalini vererek "Ticarete atıldım. Onun haricinde yazdığım senaryolar var. Bu aralar yoğunum. Onların yapımcılığını yapmak istiyorum ama şimdilik bir şey söylemek istemiyorum. Geçmişte bana herkes tavır almıştı malumunuz. Yapımcı Mustafa Altıoklar'ın yüzünden... Ama hiç pes etmedim. Kendi içimde bir savaş başlattım ve bu savaşı kazandım artık geri dönüyorum." dedi.

Kx3XY_1643956978_6498.jpg

BÜŞRA PEKİN ROLÜ İÇİN 9 KİLO ALDI!

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Başrolünde yer aldığı "Dilberay" filmi için 9 kilo alan Pekin'in yeni halini hayranları tanımakta zorlandı.

rZ3cd_1643782612_1661.jpg

Rolü için sıkı bir hazırlık içerisinde olan ünlü oyuncu geçen yıl 6 ayda 15 kilo vermişti. Ünlü sanatçı Dilber Ay'ın hayatını oynayan Pekin'in eski halinden eser kalmadı.

VbyVX_1643782730_3784.jpg

NE OLMUŞTU?

Türk Halk Müziği'nin değerli sanatçılarından Dilber Ay'ın hayatını konu alan "Dilberay" filminde başrol olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Büşra Pekin, rolüne hazırlanma süreci hakkında ilk kez konuştu. 

778sK_1643611152_1767.jpg

Filme hazırlık sürecinde zorlu anlar yaşadığını söyleyen Büşra Pekin, "'Bir Oyuncu olarak baktığımızda Dilber Ay çok performans gerektirecek bir karakter. Yürümesi, oturması, bakışları, konuşması, çok kendine has. Bu beni çeken taraftı, farklı ve özgün olması. Bütün videolarını görmek istedim. Onları arayıp bulmak bir bakıma zorlayıcıydı. Bir taraftan şarkı söyleme kısmında hiç bilmediğim bir alanda mücadele vereceğimi biliyordum ama orada da eninde sonunda bunu doğru bir yere taşıyacağımıza hep inandım. Çünkü yanımda da çok doğru insanlar vardı. Diyalekt ve konuşma olarak bir yörenin insanı değildi." şeklinde konuştu.

upcqu_1643611211_2407.jpg

Dilber Ay ile hiç tanışmadıklarını dile getiren ünlü oyuncu, onu şu an görseydi kendisine "Helal olsun" demek istediğini söyledi.  39 yaşındaki ünlü oyuncu sözlerinin devamında "Yaşadığı şeyler kolay değil. Pes etmesi, bırakması mümkün çok anlar yaşamış..." ifadelerini kullandı.

FuOyb_1643611172_3927.jpg

FİLMİN FRAGMANI HERKESİ HEYECANLANDIRDI!

2019 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Dilber Ay'ın hayatını konu edinen "Dilberay" filminin yayınlanan yeni fragmanı herkesi heyecanlandırdı. Besteleriyle gönüllere taht kuran ünlü sanatçının yaşadığı zorlukları konu alan film 4 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek. 

BPDKp_1641732054_1547.jpg

Başrolünde ünlü oyuncu Büşra Pekin'in yer aldığı filmin fragmanında Ay'ın çocukluk günlerinden itibaren yaşadığı zorlu günler ve müzik hayatındaki başarısı gözler önüne seriliyor.

wpc52_1641732090_6076.jpg

İşte heyecanla beklenen Dilberay filminin yeni fragmanı;

BÜŞRA PEKİN FİLM İÇİN 9 KİLO ALMIŞTI!

"Kolonya Cumhuriyeti", "Tatlım Tatlım", "Bayi Toplantısı" ve "Hadi İnşallah" gibi başarılı projelerde adından söz ettiren oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz yıl 6 ayda 15 kilo vermişti.

PdMIE_1633162970_0833.jpg

2019 yılında yaşama gözlerini yuman Dilber Ay'ın hayatını oynamak için hazırlıklara başlayan Büşra Pekin, rolü gereği verdiği kiloları geri aldı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Filmin ilk aşamasında çocukluktan başladığımız için kilom idealdi. İlerleyen yaşlara doğru 9 kilo aldım. Dilber Ay’ı oynamak büyük sorumluluk. Güçlü bir kadınmış helal olsun."

lbnYd_1633162998_1056.jpg

Üst Alt