Son Konu

Doğum günü mesajları sevgiliye özel uzun

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum günü mesajları sevgiliye özel uzun

http:forumbilgilihocamcomforumimagesdogumgunumesajlarisevgiliyeozeluzun5ad0cc1262d94
Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim Kutlu olsun yüreğinde bensizlik Gülüşün ölümsüz olsun yüzünde Bana kalsın tekrar senli sensizlik

Sesim hoş olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Mutlu yıllar sevgilim iyi oysa doğdun

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Bugün seni tanıyan ve bu harikulade insanı seven herkes için çok kayda değer Doğum gününde ve defalarca her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle Seni seviyorum

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler Hayatımda sen olduğun için fazla şanslıyım

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır Kabul edilip edilmemesi manâlı değildir Kayda Değer olan duyguların açıklama edilmesidir Doğum Günün Kutlu Olsun

Sensizlik yok elde etmek dek acı, sen nefes dek gerekli, canım değin değerlisin Yokluğun yağmura yazı yazmak değin baskı İyi fakat doğdun her şeyim

Dileğim bugün dilediğin bütün dileklerin gerçek olması Olur Ya yanında değilim lakin bil oysa kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara…

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek Beni bende arama, ben artık sen olmuşum Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli

Ayrılık minik sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz defalarca yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice günlerde birlikte edinmek dileğiyle…

http:forumbilgilihocamcomforumimagesdogumgunumesajlarisevgiliyeozeluzun5ad0cc1443ceb

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle yok de kalpleriyle bakmak isterler… Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni fazla seviyorum İyi fakat doğdun güzeller güzeli

Canım sevgilim iyi ancak doğdun, iyi ancak varsın seni ölümüne seviyorum, şu lahza yanına değilim lakin belli ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz Yaşanacak güzellikler gözlerinde fakat ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, pak umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum Fena hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın Beni güldürdün, bana çoğu yönden aşkı gösterdin Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Sen hayata ne verirsen, yaşam sana daha mükemmelini verirmiş Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım dek değerli olan seni verdi İyi ama doğdun iyi ama benimlesin Her şeyim seni fazla seviyorum

İyi ki doğdun, iyi ancak vermiş yaradan seni bizlere Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze Laf oldun, mani oldun, saz oldun bestemize Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere

Seni seviyorum; elini kalbimin üstünde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye değin kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun ışığım…

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen Kalbime hapsettim, her atışı sen Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen İyi oysa doğdun gözümün nuru bir tanem…

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin Doğum günün kutlu olsun biriciğim…

http:forumbilgilihocamcomforumimagesdogumgunumesajlarisevgiliyeozeluzun5ad0cc162598e

Benim şiirlerim nehir kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen İyi ama doğdun hayatımın aşkı bir tanem Mutlu yıllara…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan daha sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara hoş melek…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir oysa siyasi görüşüm yoktur senden başka… Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Kalp midir insana sev diyen yahut yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma alev almak mı, yoksa yanan ateşe değmek mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun

Kalbimi sana itimat etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle tabi! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara…

Hâleti ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun

Sen ol da; ister yar ol, ister bere; lütfun da başım üzerine, kahrın da Sen benim başımın tacısın İyi fakat varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere…

Seni bir yaşam boyu son vermek yok de, sana her zaman hep baştan açtırmak isterim Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasaklanmış olsun Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun

Dünyada benzersiz bir rahatlık varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim İyi ki varsın ve iyi fakat doğdun canım sevgilim

Bütün mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber vermek dileğiyle…

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk yalnızca senin olsun böylece mutlu ol ancak gözlerinden akıcı yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim acilen iri bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni İyi fakat doğdun *

Üst Alt