Son Konu

Dostlarınız İçin Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dostlarınız İçin Şanslı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Sözleri Bahtı Açık Akşamlar Arkadaşlar Sözleri Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Hayırlı akşamlar mesajları henüz paylaşmıştık sizlerle, bu defa de arkadaşlar kelimesini de koyalım istedik ve hayırlı akşamlar arkadaşlar sözleri ile karşınıza bitmiş geldik Başlıklar gerekçe, selamlaşmak inanılmaz diyoruz ve Uğurlu Akşamlar Arkadaşlar Mesajları il sizleri başbaşa bırakıyoruzdostlarinizicinhayirliaksamlararkadaslarmesajlarisozleri5c5553ef1b1b2pngalt :D:D :D:D :D:D 1549095914 1549095914 dostlarinizicinhayirliaksamlararkadaslarmesajlarisozleri5c5553ef1f2e2dostlarinizicinhayirliaksamlararkadaslarmesajlarisozleri5c5553ef1f2e2 dostlarinizicinhayirliaksamlararkadaslarmesajlarisozleri5c5553ef1f2e2 Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır fakat batan güneş yeni umutlarla doğacaktır Yarınki günes senin için bitanem iyi geceler Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun Bir istek tuttum ve yatıyorumŞahidim yıldızlar olsun ancak bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada daima yalnız olacağımDileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksinYada hiç bir süre bilmeyeceksinİyi geceler canım arkadaşım İyi geceler kanka, sakın bana kanma Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım En hoş gecelerin en hoş rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular Büyüklere fazla sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun  

Üst Alt