Son Konu

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 5 Altcoin Uçarak Bu Seviyeleri Görecek!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
andreas-weiland-TMpqNhMunQY-unsplash-scaled-1.jpg

Dünyaca ünlü başarılı analist Michaël van de Poppe, 40.200 YouTube abonesine, şu anda sosyal medyada pek dikkat çekmeyen altcoin projelerine bakmaları gerektiğini söylüyor. Çünkü analiste göre, bu kripto paralar risk/ödül açısından harika girişler sunuyor.

Michaël van de Poppe: Bu altcoin projesinin %350 artma potansiyeli var

Usta analist Michaël van de Poppe’nin listesinin başında şu an yüksek birikim modunda olduğunu söylediği KAVA/BTC (Kava.io) var. Analiste göre, bu altcoin’in şu anki 0.000098 değerinden yaklaşık %350 artma potansiyeli var. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Özellikle sahip olduğumuz yapı göz önüne alındığında KAVA’ya bakıyorum. 0.000065 bölgesini destek olarak tersine çevirdi ve patlamaya başlamadan önce biraz daha fazla sıkıştırma istiyor… Sonra bölgede bir yerde (0.00044) ben sadece kâr elde edeceğim.
colton-jones-O6TrpoUjrls-unsplash-scaled-1.jpg
Michaël van de Poppe: Swipe ve Wanchain büyük yükselecek

Michaël van de Poppe, KAVA gibi yeni bir üs inşa ettiğine inandığı için SXP/BTC (Swipe) paritesini takip ediyor. Kripto stratejisti, SXP/BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00043’ten yaklaşık %90 düştüğü için bu döngüde değerinin düşük olduğunu ekliyor. Michaël van de Poppe’nin listesindeki üçüncü kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,001’den büyük yükseleceğini vurguladığı Wanchain (WAN/BTC). Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bazı yükseliş seviyelerini değiştirmeye çalışıyor, bu da 0.000013’i görmeyi tercih ettiğim anlamına geliyor. Bu da bir sonraki direnç seviyelerine doğru devam etmenizi sağlıyor. Ancak yine de genel konsept, bunun FOMO’da olmamasıdır (kaçırma korkusu). Kimseyle projeyi tartışmıyorum…

Michaël van de Poppe: Bu kripto para, en büyük birikim döneminden geçiyor

Analistin radarındaki dördüncü kripto para DIA/BTC’dir. Analist, paritenin şu anda gördüğü en büyük birikim döneminden geçtiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşükleri (0.000042) yeniden test ediyoruz ve bu gayet iyi. Hacmin arttığını görüyoruz, bu da birikimin devam ettiği anlamına geliyor. 0,000065’in üzerine çıktığımızda, bu da sarsılacak.
blockfi-interest.png
Michaël van de Poppe: Litecoin yüzde 266’lık bir artış gerçekleştirecek

Michaël van de Poppe’nin izleme listesindeki son altcoin, şu anki 0.0036 fiyatından %266’lık bir artış gerçekleştirebilecek LTC/BTC’dir (Litecoin). Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala düşüş trendinde olduğunu söylüyorum. Bu konuda boğa olmak için daha yüksek zaman dilimi seviyelerinin destek için değiştiğini görmek istiyorum. Yani bu yeşil bölgeyi (0.0038) destek için görmek istiyorsunuz. Böyle bir durumda, bir sonraki direnç bölgesine (0,005) doğru yükselişin devam ettiğini göreceksiniz… Bu, burada bu yükseklere (0,011) doğru çok büyük bir hareketi tetikleyebilir.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Üst Alt