Son Konu

Düşünce Önerisi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bi kız var eski çıktığım diyebilirim 2 yıl önce yaz tatili her tarafında çıktık ama iletişim daima telefonlaydı yüzyüze yaklaşık olarak hiç görüşmedik diyebilirim daha sonra ben ayrılmayı istedim ayrıldık daha sonra 11,5 yıl ben bunu görmedim okulda felan gördükten sonradan yine bende duygular hareketlenmeye başladı bitmiş biraraya gelmeyi en azından konuşmak istediğimi istedim konuşmaya başladık çıkma safhasına da geldik fakat ben tekrar duygularımdan kesin olamadım kaldı öle aradan 6 ay geçti tekrar ben baştan konuşmaya çalışıyorum felan msn de konuşmaya başladık 1 hafta önce 23 gn konuştk sonra birbirimize duygularımızı açıklama ettik ben sevdiğimi söledim o da abes olmadığını söledi sonradan ısrar edip açar mısın biraz die seviyorum dedi o da ben mutlu oldum bağlı o lahza biran önce buluşmak istiyorum özlüyorum felan lakin sonra 12 gn daha sonra konuşmak, buluşmak istemiyorum duygularım çok karmaşık kızın duygularıylada oynamak istemiyorum bir daha, acaba nasıl bir duygudur bu bendeki siz ne dersiniz sizce ne yapmalıyım fazla kararsızım çünkü

Üst Alt