Son Konu

Eda Ece ve rol arkadaşı Şevval Sam'dan duyarlı ol çağrısı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yasak_elma_dizisinin_yildizi_eda_ece_ve_rol_arkadasi_sevval_samdan_duyarli_ol_cagrisi_1581151880_5543.jpg

Ekranların sevilen serisi Yasak Elma serisinde rol alan oyuncu Eda Ece ve Şevval Sam geçen akşam çevre medyada görüntü paylaştı. Medya yoluyla hayranlarına davet yapan ikili, üzüntülerini lisana getirdi.

Otomobil içerisinde birlikte medya çekerek paylaşım yapan ünlü oyuncular Eda Ece ve Şevval Sam, sokak hayvanlarıyla alakalı davette bulundu. Soğuk hava nedeniyle hayvanların yiyecek yemek bulmakta zorlanması ve ölümlerin gerçekleşmesi haberine üzülen ikili, bu üzücü habere kayıtsız kalmadı. Eda Ece ve Şevval Sam, sokak hayvanlarına mama verilmesi rica etti.

q0sCc_1581151998_7516.JPG

Eda Ece, arabasının bagajında mama taşıdığını ve sonunda yolda gördüğü her sokak hayvanını besleyebilecek tedarikte olduğunu belirtti. Şevval Sam ise en azından yemek artıklarının kapı önüne konmasıyla alakalı hassas olunmasını istedi.

KAĞIT TOPLAYAN EVLATLARA YARDIM ETTİ!

Ünlü oyuncu Eda Ece, Etiler'de kağıt toplayan iki evlat ile karşılaştı. Geçimlerini kağıt toplayarak çıkaran evlatların, "Abla üşüyorum." demesini duymazlıktan gelemeyen oyuncu, iki evladı mağazaya götürerek mont aldı. Araçları bozulan ailelerine para yardımı yapan Ece, Kader isimli kıza telefon numarasını bıraktı.

YqLLr_1577258424_8346.jpg

Kader ve Kenan Ali isimli iki evladın pederi,“Lastiğimiz çıktı, sıkıştırmak için bijon anahtarı arıyoruz lakin kimse vermedi.” açıklamasını yaparken Kader, “Eda Abla bana numarasını bıraktı. ‘İhtiyacın olduğu vakit ara’ dedi. Güzellik meleği üzere.” biçiminde konuştu.

ar0tb_1577258519_5203.jpg

EDA ECE'NİN MAKYAJSIZ HALİ;

Yasak Elma serisinde Yıldız karakterine hayat veren 29 yaşındaki oyuncu Eda Ece'nin çevre medya hesabında takipçileriyle paylaştığı makyajsız fotoğrafı büyük ilgi topladı. Sıfır makyaj olduğu sav edilen paylaşım beğeni yağmuruna tutuldu.

İŞTE EDA ECE'NİN MAKYAJSIZ HALİ;

AgtGm_1575447141_1612.JPG

Üst Alt