Son Konu

Emilia Clarke Uzun Yıllar MCU İçerisinde Kalmak İstiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60d143790e8aa_71971.jpg

Marvel Sinematik Evreni'nin son büyük yıldızı Emilia Clarke'ı bir sinema filminde göremeyeceğiz. MCU kariyerine Secret Invasion dizisi ile başlayacak olan başarılı oyuncu kariyerinin ilerleyen yıllarında da Marvel ailesinin bir parçası olarak kalmak istiyor. Game of Thrones dizisiyle birlikte büyük bir çıkış yakalayan Clarke'ın hangi karakteri canlandıracağı ise sır gibi saklanıyor.

The Hollywood Reporter'a konuşan Emilia Hanım, Paul Bettany'nin 2008 yılında vizyona giren Iron Man filminde seslendirmen olarak kadroya girmesinin ardından yaşadığı gelişim sürecinin kendisine ilham verdiğini belirtmiş. Marvek Sinematik Evreni içerisinde uzun yıllar kalmanın kendisi için büyük bir şans olacağını da belirten Clarke, "Bildiğim herkes ve konuştuğum herkes Marvel evrenini övüyor. Oyunucuların burada kalmalarının bir sebebi var. Burayı seviyorlar çünkü oldukça eğlenceli bir yer. Yani burada kalmak istiyorum, bundan eminim." dedi.
  • Loki'nin MCU Geleceğinden Haberler Var
  • MCU'nun Secret Invasion Dizisi Yeni Oyuncularını Arıyor
Sinema filmi olarak hatta büyük bir sinematik olay olarak gelmesini beklediğimiz Secret Invasion dizi olarak karşımıza çıkacak. Ancak dizinin kadrosu adeta yıldızlar geçidi gibi. Clarke'ın yanı sıra Nick Fury rolünde Samuel L. Jackson geri dönüyor, Talos olarak Ben Mendelsohn'u izleyeceğiz. Olivia Colman ve Kingsley Ben-Adir gibi oyuncular da şimdiden kesinleşti. 2022 yılında yayınlanmasını beklediğimiz Disney+ dizisinin resmi yayın tarihi halen açıklanmadı.

Üst Alt