Son Konu

Emine Ün'den 120 TL istedi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
27
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Emine Ün'den 120 TL istedi Bu boşanma sonrası meydana çıkan haberler Emre Kınay'ı çileden çıkartınca çareyi oyuncu nasıl buldu teferruatlar haberimizde ESKİ EŞİNDEN 120 BİN TL İSTİYOR! 1548640308 1548640308 emineunden120tlistedi5c4e6039ebd6aemineunden120tlistedi5c4e6039ebd6a http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberemine27nisan&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg BOŞANDIĞI EŞİ EMİNE ÜN'ÜN, İHANET İMASI EMRE KINAY'I KIZDIRDI Emine Ün ile 6 takvim evliliğini geçtiğimiz ay bitiren oyuncu Emre Kınay ihanet iddiaları yüzünden zorlama günler geçiriyor İsmi Başak Sayan ile aşk dedikodularına karışan Kınay “Bunu ispatlayan olursa ülkeyi terk ederim demişti Bu açıklamanın arkasından, Emine Ün’ün “Aldatıldınız mı sorusuna “Bilmiyorum, yalnızca değişkenlik içindeyim cevabı ermesi Kınay’ı kızdırdı: “Emine açıklamalarıyla beni eninde sonunda konuşmak zorunda bırakıyor En sinir olduğum şey yapmadığım bir şeyin bana söylenmiş olması Bir bayan (Başak Sayan) çıktı ve benim üzerinden prim yapmaya çalışıyor Ahlaksızlıktan prim yapılmaz Şu lahza bu primi Başak’tan sonradan benim üzerimden Emine yapmaya başladı Bu iddiayla kızımız Duru’ya fena bir arşiv bırakıyor Boşandım, üzüntümü bile yaşayamıyorum Bayağılık insanların böyle konuşmasından vazgeçtim, 6 takvim eşim böyle konuşunca sinirlerim bozuluyor Ben tiyatrodan evime evimden tiyatroya giden biriyim Başak özür diledi Kınay, Başak Sayan’la ilgili olarak da şunları söyledi: “Sayan bana TV8’de yaptığı programla ilgili röportaja gelmişti Yaptı ve gitti Sonradan yaptığı bir röportajda ’2 yıl önce evli bir adamla birlikteydim’ diye konuşunca başıma bunlar geldi Başak Hanım sonra beni arayıp özür diledi Ama Emine boşanmış kadın psikolojisiyle bunlara inandı Beni kıskanması hala sevdiği anlamına kazanç ama bunu basında kullanması hoşuma gitmiyor Gerekirse imzaladığımız protokolü devreye sokacağım ve 120 bin TL’lik dava açacağım  

Üst Alt