Son Konu

Emine Ün'den annesine acı veda! Cenazede kendisini sakinleştiremedi...

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emine_unden_sevenlerini_uzen_haber_1628923132_1693.jpg

Emine Ün'ün koronavirüse yakalanarak hayata gözlerini yuman annesi Müzeyyen Bolverdi toprağa verildi.

Ünlü oyuncu Emine Ün ve annesi Müzeyyen Bolverdi geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Ün hastalığı kısa sürede atlatırken, annesi Müzeyyen Bolverdi o kadar şanslı olamadı. Durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan Bolverdi, tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti. 

ON8UD_1629873008_0245.JPG

ZİNCİRLİKUYU'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Emine Ün'ün annesi Müzeyyen Bolverdi, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamayan başarılı oyuncu, ayakta durmakta güçlük çekti.

LOCnv_1629873109_1286.JPG

Cenazeye Emine Ün'ün kızı Duru Kınay, eski eşi Emre Kınay ve oyuncu Ayşe Tolga katıldı.
4mgC1_1629873075_3215.JPG

HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU!

Bir dönem ekranların aranılan isimlerinden olan Emine Ün, İbrahim Erkal ile oynadığı 'Canısı' filmi ile hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde yer aldığı reklam filmleriyle ekranda boy gösteren Emine Ün bu kez hayranlarını üzen bir haber verdi. Ün ile birlikte annesinin de koronavirüs testi pozitif çıktı. Kronik rahatsızlıkları bulunan anne Ün, geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırıldı.

h8Bl1_1629785676_9207.jpg

Oyuncunun günlerdir hastanede yaşam mücadelesi veren annesi hayatını kaybetti. Haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla veren Emine Ün, "Annem... Kapkara gün, acımın tarihi yok" ifadelerini kullandı.

"POZİTİFİM DEMİŞTİ"

Başlayacak 'Süt Kardeşler' adlı tiyatro oyununda sahneye çıkmaya hazırlanan Emine Ün, yapılan koronavirüs testinin 'pozitif' olduğunu duyurdu.

fS6Wx_1628923049_9532.jpg

Emine Ün, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu:

Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım.

Fakat bu sefer maalesef öyle olamadı

oM7gK_1629383153_2092.jpg

Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber covid olduk ve tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı, ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün…

Uzun uzun yazılacak bir şey yok, çünkü şuan üzüntümün tarifi yok…

Öyle çok arayan soran yazan var ki , tanıdığım tanımadığım , hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek için yazmak istedim, çok teşekkür ederim sağ olun

Üst Alt