Son Konu

En dokunaklı Etkileyici Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Etkileyici sozler

En Etkileyici Mesajlar

Once duştuğumde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi oğrendim, sevilmeyi, herseyi oğrendimdeyalnız seni unutmayı ogrenemedim

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi goklerdeydi parlıyordu Ama ben seni, guneşi sectim Ve bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim

Guneşin buz tuttugu yerde bir alev gorursen, o bil ki yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir

Dunyada iki gul olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gul solsun, ben seni unutursam beyaz gul kefenim olsun

Aski reddetmek,gunesin batisini gormekten uzuntu duyduğun icin doğusunu izlemekten zevk almayi reddetmeye benzer

Biz birbirimize donmuş iki ayna gibiyizİcimizde binlerce olsada goruntumuz biz sadece birbirimizi goruruz

Gozlerine gozleriyle goz koyanın, gozlerini gozlerimle oyarım Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar donersen don yine aynı yerde karşılaşacağız

Eğer geceler seni duşunduğum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri

Uzaklıklar kucuk sevgileri yok eder buyukleri ise yuceltir tıpkı ruzgarın mumu sondurup ateşi yukselttiği gibi

Yağmuru sevdiğini soyluyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsun, Guneşi sevdiğini soyluyorsun ama guneş acınca golgeye kacıyorsun, Ruzgarı sevdiğini soyluyorsun ruzgar cıkınca pencereni ortuyorsun İşte bundan korkuyorum cunku beni de sevdiğini soyluyorsun

Dunde, bugunde, yarında? Yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, uzulduğunde gozyaşlarını yağmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen icin?

Guneşi seviyorum diyorsun guneş acınca golgeye kacıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsun Korkuyorum sevgilim cunku beni de sevdiğini soyluyorsun!

Sevgiliyi aylarca goremeyen aşığa, sevgili icin akan gozyaşı bile guzeldir

Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hicbir şey kalbleri birbirine bağlamaz

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın Cunku, bir yerlerde sadece sizin bir guluşunuz icin yaşayan birileri mutlaka vardır

Bir gun dunyanın en ıssız kuyusuna duşsende tek tutunacak dalım sen olsan seni kırmaktan korkarım

Üst Alt