Son Konu

En Guzel Cuma Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Cuma Mesajları

Cuma gibi gunumuz var Islam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine muhur vurdum, ustune Cumanız Mubarek Olsun

Ya Celil, etme zelil, gonder delil Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya acilan elleri icabete eristir Hayırlı Cumalar

Cumamız mubarek dualarımız ve tobelerimiz kabul olsun Selamların en guzeli sizlerin uzerine olsun

Allah aşkı neler yaptırmaz ki insana? Bir can değil, binlercesi feda olsun yoluna Cumanız Mubarek Olsun

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gunduz yalvaririm sana Her zaman sana muhtacim, cemalini goster banaHayırlı Cumalar

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın muminlerini bağışlaması dileğiyle hayırlı cumalar

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun Saadetler hepimizin olsun Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mubarek olsun

Allah'ım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle Selatu selam yolladım Mevla’ya, sen cumlemizin muradını ver gelecek Cuma'ya Hayırlı cumalar

Allah'ım! Dillere destan, gonullere ilac rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz Hayırlı nurlu cumalar

Allah’ım, Hazreti Muhammed ve Aline her vakit, her an ve her durumda, diğer tum rahmet ettiğin kullarınki kadar, hatta Senden başkasının bilemeyeceği sayıda kat kat salat eyle! Hic şuphesiz Sen dilediğini yapansın Cuma'mız mubarek olsun

Allah'ım Fayda vermeyen ilimden, doymayan nefisten, ilahi dergaha yukselmeyen amelden, kabul olmayan duadan sana sığınırım Amin Cumamız mubarek olsun

Benim gunahım varsa da ,senin gibi halıkım var Muhammed Aleyhisselam gibi dostum var İlahi kabre vardığım gece lutfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir Kabrimi nur ile doldur Kevser şarabına daldır, ulu cemalini goster

Bir musluman, Cuma gunu gusul abdesti alıp, Cuma namazına giderse, bir haftalık gunahları inşallah af olur ve her adımı icin sevap verilir Allah (cc) cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah

Ey Rabbim Senin af ve mağfiretinin dairesi, bizi bela ve musibetlerden uzak tutacak kadar geniştir Bize rahmetinle muamele buyur Ey Rabbim Gazabından bizi emin kıl Rabbim Cumanız mubarek ve kabul olur inşallah

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek, endişe icinde yenen baldan daha tatldır Namus icinde yaşanan bir cadır, ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mubarek Olsun

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun Saadetler hepimizin olsun Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mubarek olsun

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tum gonullerin dert ortağısın Beni benden uzağa at, senden uzağa atma Cumanız mubarek olsun

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tum gonullerin dert ortağısın Beni benden uzağa at, senden uzağa atma Cumanız mubarek olsun

Ya Rabbi cumayı en bereketli gun yaptığın gibi bizi de o gunun bereketiyle bereketlenenlerden eyle Cuma'mız Mubarek Olsun Hayırlı Cumalar

Üst Alt