Son Konu

En Güzel Kısa Dualar En Anlamlı Kısa Dualar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Hoş Kısa Dua ve En Manalı Kısa Dualar

Kısa duaları ezberlemek ve aklımızda yakalamak daha basit oluyor bazen ne değin arasak bulamıyoruz kısa duaları sizlere kısa ve anlamlı Türkçe bir kaç dua örneği kâğıda dökmek istiyorum Allah tüm dualarımızı kabul etsin

Allahım Sen Affedicisin Affetmeyi Seversin Benide Affet

Yarabbim işlediğim tüm günahlardan snaa sığınıyorum bilgiğim ve bilmediğim hayırların cümlesini senden istiyorum

Allahım Kıyamet günü bizler peygamberinizin sevgili kullarından eyle Aminn

Ey Rabbim bana hikmet ver ve beni iyiler arasına kat Aminn

Yarabbim fiilen bana indireceğin her hayra muhtacım Bana hayırlı bir yol göster

Takdir Senindir,Ya Rabbi Sen ancak İmkânsızı Mümkün Kılarsın Darda Sıralama Bizi ! Dara Düştüğümüzde de Şükredenlerden Eyle Bizi
Amin

Ya Rabbi Bizleri KIYAM da Dimdik Ruku da Eğik SECDE de Ağlamaklı SELAMLAMA Verdiğinde Karşılık Alan Kullarından Eyle Amin

Yarabbim Kalbime Değen SızıLarı İnce İnce Söz EyLe, Yüzüme Değen Gözyaşımı DamLa DamLa Rahmet eyLe Aminn

Ey Allah'ım bir kişinin ellerinden tutmadan önce, onun bana kalbinin sırlarını öğret

Büyük Allah'ım belli ki senden sevgini ve seni sevenin sevgisini isterimNe olur duamı kabul et

Allah'ım sen benim vekilimsin; sen destek edersen bize kimse şampiyon gelemez,
sen yardımcımız ol Allah'ımAmin

Ufak bir çocuk olsamTövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa dahaHiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına Açsam kollarımı, koşsam Kabende Ve açsam tertemiz ellerimi en masum dualara, nazlansam Sana Rabbim hemen bir çocuk kadar günahsız gelemesem de yanına Ne olur rahmetinle ışık tut bütün karanlıklarıma

Ne bir bahçeye gül olabildim ne Zatına kul olabildim,Lakin Seni bildim birledim kalbime sevdirdim,Kovma kapından ALLAH 'ım *

Üst Alt