Son Konu

En Yeni Cep Telefonları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Profil: Sağlam yapılı, buyuk ve eski alışkanlıklarından kopamayan kullanıcılar icin
Cıkış: 2019'un ucuncu ceyreği

Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 199 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: Sağlam, iri tuşlu, basit menuler, alarm, ışık, Bluetooth
İşletim sistemi: Ozel

Nokia C102

Profil: Kamerasız ama muzik calma yeteneğine sahip giriş seviyesi bir cep telefonu
Cıkış: 2019 Sonu
Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: Yaklaşık 42 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: Muzikcalar, 35 mm kulaklık girişi, microSD arttırılabilir hafıza, Bluetooth, USB 20, GPRS, GSM

Nokia C101

Profil: Ucuza muzik dinleme imkanı sunan giriş seviyesi bir cep telefonu
Cıkış: 2019 Sonu
Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: Yaklaşık 47 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: Muzikcalar, Radyo, 35 mm kulaklık girişi, genişletilebilir hafıza (microSD), VGA camera, Bluetooth, USB (20 high speed), GPRS, GSM dual band

Sony Ericsson Spiro

Profil: Sağlam bir kamerası olan giriş seviyesi muzik telefonu
Price: 90 Euro (Kontratsız fiyat); Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 109 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: Kapsamlı Muzikcalar, RDS radyo, genişletilebilir hafıza (microSD), 2megapiksel kamera, Bluetooth, USB, EDGE, GSM Quadband

Sony Ericsson Cedar

Profil: 3G gucune sahip ucuz ve cevreci bir cep telefonu
Price: from 80 Euro (Kontratsız fiyat); Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 89 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: housing made of recycled materials, energyefficient charger, HSDPA, 2 megapixel camera, MP3 player, radyo, genişletilebilir hafıza (microSD), Bluetooth, USB, GSM Quadband

Nokia C3

Profil: QWERTY klavye ve WiFi ozellikli giriş seviyesi bir cep
Cıkış: 2019 Ağustos
Price: 115 Euro (Kontratsız fiyat); Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 119 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: QWERTY klavye, WiFi, 2 megapiksel kamera, FM radyo, Muzikcalar, genişletilebilir hafıza (microSD), EDGE, Bluetooth, USB, GSM Quadband

Samsung C3300
Profil: Hesaplı bir dokunmatik
Cıkış: Cıkıyor
Fiyat: 85 Euro (Kontratsız fiyat); Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 139 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: şeffaf cerceve, dokunmatik ekran, 13 megapiksel kamera, Muzikcalar, radyo, genişletilebilir hafıza (microSD), EDGE, Bluetooth, USB, GSM Quadband

Sony Ericsson Yendo

Profil: Dokunmatik ekrana sahip ilk Walkman modeli
Price: 110 Euro (Kontratsız fiyat); Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 119 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: dokunmatik ekran, kapsamlı Walkman muzikcalar, radyo, genişletilebilir hafıza (microSD), değiştirilebilir kapak, 2megapiksel kamera, Bluetooth, USB 20, EDGE, GSM Quadband

Toshiba TG02

Profil: TG01'in varisi olan bu telefon 41 kapasitif dokunmatik ekrana sahip, pahalı bir model
Cıkış: 2019
Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 700 Euro (Kontratsız fiyat)
Ozellikler: 1GHz işlemci, kapasitif dokunmatik ekran, WiFi, HSPA, AGPS alıcı, 3 megapiksel kamera, Bluetooth, USB, GSM Quadband
İşletim sistemi: Windows Mobile 653 SPB Mobile Shell kullanıcı arayuzu

Acer Liquid e Ferrari Special Edition

Profil: Ferrari temalı, Android işletim sistemine sahip, klas ama pahalı bir cep telefonu
Cıkış: Ağustos 2019
Ureticinin acıkladığı yurtdışı fiyatı: 499 Euro (Kontratsız fiyat)

Ozellikler: Ferrari gorunumu, ozel melodilergorsellervideolar, dokunmatik ekran, HSPA, WLAN, 5megapiksel kamera, AGPS module, a media player, genişletilebilir hafıza (microSD), Bluetooth, USB, GSM Quadband

Üst Alt