Son Konu

Ender Sarac Formula 7 zayıflama hapı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
FORMULA 7 Zayıflama Hapı nedir? Bileşimi nedir? İcinde hangi maddeler bulunur? Formula 7 Ne İşe Yarar? Zayıflama Konusunda Formula 7 hapı faydalı mıdır? Formula yedinin yararları nelerdir? Formula 7 Zayıflama hapının iceriği nedir? Formula 7 Zayıflama hapının iceriğindeki maddelerin vucudumuza faydaları nelerdir? Formula 7 nasıl zayıflatır? Ender Sarac Tavsiyeli Formula 7 Zayıflama Hapı hakkında geniş bilgi arıyorum diyenler icin

Kilo kontrolunun insan hayatına etkileri nelerdir?

Fiziksel ve psikolojik sağlığımız icin; Kilo kontrolu dikkat edilmesi gereken en temel unsurlardan birisidir Pek cok hastalığın temelinde kilo duzensizliği temel rol oynar

Gelişen hayat tarzları beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve fiziksel aktivitenin azalması sonucunda kilo kontrolu gittikce zorlaşmakta Kilo kontrolu icin beslenme duzeni ve spor temel olarak vazgecilmeyen oğelerdir Bu ogelerin yanısıra değişik ceşitte takviyeler ile kilo kontrolu desteklenebilir

Formula 7 Zayıflama hapı’nın iceriğinde neler bulunur?

2 Vejetaryen Kapsulde

Chromium GTF (Krom GTF)…… …………667 mcg

Garden Cress (Tere Tohumu) …………750 mg

Calluna ( Funda Yaprağı)………………100mg

Ginger ( Zencefil,1000 mg Zencefile eşdeğer) …200 mg

Coenzyme Q10 (nano) ……………… 20 mg

LCarnitine………………………………10 mg

Green Tea Extract ( Yeşil Cay)……… 25 mg

Formula 7 kilo kontrolunde uzun yıllardır kullanılan doğal 7 etken maddenin dengeli bir bileşimidir Formula 7 iceriğindeki Tere tohumu, Funda Yaprağı, Zencefil, Yeşil Cay, Chromium GTF, Coenzyme Q10 ve LCarnitine ile benzersiz bir formulu vardır7 etken maddenin bir arada tuketimi sinerjik bir etki gosterip kolay ve hızlı kilo vermeye yardım eder

Formula 7, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırıcı, aclığın ve tatlı krizinin bastırılması, şeker seviyelerinin duzenlenmesi, daha iyi bir sindirim ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik şikayetlerinin azaltılması icin yardımcı olan doğal ve guvenli bir destek olarak kullanılabilir

Formula 7 iceriğindeki maddelerin insan vucuduna ve sağlığımıza faydaları nelerdir? Sağlıklı zayıflama ve Formula 7 Zayıflama Hapı ilişkisi nedir?

* Tere Tohumu: Metabolizmayı canlandırıcıdır Troidi tembel olan kişilerde daha verimli calışmasına yardım eder

* Funda Yaprağı : Zayıflama ve yağların vucut tarafından daha iyi yakılmasına yardımcıdır Aclığın bastırılması icin yardımcı olur

* Zencefil: Yenilen besinlerin daha iyi sindirilmesi icin yardım eder Bunyeyi guclendirir Kilo verilirken enfeksiyonlara yakalanma riskinin azaltılmasına yardımcı olur

* Yeşil Cay: Guclu bir antioksidan olarak bilinir Metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle kilo vermeye yardımcıdır Bağırsaktaki fyararlı bakterileri artırarak sindirime yardım eder

* Krom GTF: Kromyumun, bazen glikoz tolerans faktoru (GTF) olarak adlandırılan biyolojik etken formu doğal olarak ortaya cıkar Bu nedenle daha yuksek oranda yarar sağlar

İnsulin faaliyetinin etkisini arttırıp karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması uzerinde etkili olan bir esansiyel eser mineral olarak genel kabul gorur Pankreasın kan şekeri seviyesinin dengelenmesi icin yardımcı olur

Diyetlerde kan şekeri seviyelerinin duşmesine ve artmasına mani olur Aclığın ve tatlı krizinin bastırılması icin yardımcıdır

* CoEnzyme Q10 : Zayıflarken sağlığın korunmasına yardımcı olan guclu bir antioksidandır 21 yuzyılın en onemli şifalı maddelerinden biri olarak kabul edilmektedir Kalp damar sağlığı icin ve kansere karşı korunmak icin yardımcıdır Enerji metabolizmasını canlandırıp kilo kaybı esnasında yaşanan halsizlik problemine karşı da yardım eder

* LCarnitine : Yağ asitlerini yakılmak uzere hucrelere taşmaktadır Vucutta depolanmış yağların yakılmasını hızlandırır ve kasların performansını artırır Ozellikle diyet ile birlikte yapılacak egzersizlerden daha iyi netice alınmasına yardım eder Eksikliğinde vucutta yağ yakımı ve enerji uretimi azalır

Üst Alt