Son Konu

Engin Günaydın Sümbül Ağa'yı Anlattı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Engin Günaydın Sümbül Ağa'yı Anlattı harikulade yüzyıl dizisi oyuncuları sümbül ağa gül ağa engin günaydın selim bayraktar hakkında ayrıntılı bilgiler mekanıcom'da Müthiş Yüzyıl dizisinin şimdilerde en sevilen ikilisi sanırım Gül Ağa (Engin Günaydın) ve Sümbül Ağa (Selim Bayraktar)Bu ikilinin tatlı çekişmeleri izleyicilerin epeyce hoşuna gidiyorDiziye yeni sezonda katılan Engin Günaydın Gül Ağa ve Sümbül Ağa'nın tatlı kavgalarını anlatmış dizideki rolü 1549277279 1549277279 engingunaydinsumbulagayianlatti5c5818647115aengingunaydinsumbulagayianlatti5c5818647115aengingunaydinsumbulagayianlatti5c5818647115a Mükemmel Asırdizisinde birbirini kıskanan iki harem ağasını canlandıran Engin Günaydın ve Selim Bayraktar ekranların efsanesi olmaya aday ikilisi Gül ve Sümbül Ağa’yı anlattı Yapımcılığını TİMS Productions’ın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın yaptığı, “Muhteşem Yüzyıl televizyon ekranlarına efsane olmaya aday bir ikili kazandırdı Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu’nun başrol oynadığı “Harikulade Yüzyıl dizisinde Selim Bayraktar'ın canlandırdığı harem ağası Sümbül Ağa'ya dizinin yeni sezonunda rakip olarak Gül Ağa rolüyle Engin Günaydın dahil olmuştu Hürrem Sultan'ın sağ kolu olan Gül Ağa karakteri için çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Engin Günaydın, “Oturmuş bir diziye girmek, dizinin bir parçası almak zordur Sahiden evhamlı başlamıştım lakin her şey yolunda gidiyordedi Lorel Hardy'den beri ikili almak çok sempatik kazanç banadiyen Günaydın sözlerine şöyle devam etti: Bizim sinemamızda da oldukça çok örneği vardır, onun etkileri halen devam ediyor Önümüzdeki bölümlerde ikilinin arasındaki çatışma daha da sertleşecek Bu da komedi dozunu daha da arttıracakMeral Okay'ın rolü anlatırken “Gül Ağa en doğru yere kapağı atacak dediğini bildiren Engin Günaydın, Okuduğumda aslında doğruymuş dedim, Gül Ağa işini biliyor diye konuştu Gül Ağa Sümbül'ün huzurunu bozdu Sümbül Ağa karakterini canlandıran Selim Bayraktar, Gül Ağa karakteri için “Sümbül Ağa’nın huzuru Gül Ağa’nın gelişiyle tepetaklak olmuştur, sarayda kimse vazgeçilmez değildir, Sümbül bu durumun haberdar ve ayakta kalabilmek için elinden geleni yerine getirmek zorunda Ne değin fazla kuvvet sahibi olursa o kadar söz sahibi olur İlkel bir savunma biçimi fakat yapacak bir şey değil Ama Sümbül’ün işi güç Yay fena oldu mu ok eğri gider dedi Epeyce acayip tepkilerle karşılaştığını bildiren Bayraktar “Doğrusu Sümbül Ağa gibi bir karaktere sahip olduğumu düşünüyorlar, bunu dile getiriyorlar Özellikle sultanım, hünkarım dememi istiyorlar Başlıca ‘hadım mısınız’ diyenler bile var Hele ‘orada bize de rol değil mu?’ demiyorlar mı, fazla gülüyorum dedi Saraydaki çatışmaların fazla zinde olduğunu dile getiren Selim Bayraktar sözlerine şu şekilde devam etti: “Hizmet edilen şahısların mevkileri ne değin yüksekse, hizmet edenlerin arasındaki çatışmada o kadar dar ve buradan çıkan komiğin etkisi de yüksek olur  

Üst Alt