Son Konu

Erkek Manken Ölçüleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkek Manken Ölçüleri erkek manken edinmek için aranan özellikler erkek manken elde etmek için gerekenler ölçüleri model ölçüleri vücut erkek manken ölçüleri, cisim ölçüleri, boyları, boyu, yükseklik, özellikleri, elde etmek için gerekenler, elde etmek için, Sizce manken elde etmek için, boyunuzun uzun olması ve çelimsiz omlanız kafi midir? Sevgili Melek'ler, demin aklıma takıldı, erkek manken elde etmek için hangi özelliklere sahip olmak gerekir diyeerkekmankenolculeri5c58fe365a582alt Neden bayan yok de, erkek mankendediğinizi duyar gibiyimerkekmankenolculeri5c58fe365a582alt Benim kardeşim 190 boyunda ve fazla hoş bir fiziğe sahip az önce mankenlik konusu geçti aramızda ve buda bende merak uyandırdı, araştırdımerkekmankenolculeri5c58fe365a582alt erkekmankenolculeri5c58fe365a582alt İşte Melek'ler, erkek manken almak için, aranan özellikleri, dünya erkek güzeli, olan profesyonel bir mankenin ağzından öğrenelimerkekmankenolculeri5c58fe365a582alt 1549336113 1549336113 erkekmankenolculeri5c58fe3765314erkekmankenolculeri5c58fe3765314erkekmankenolculeri5c58fe3765314 Tolga Sayışman: Vay be, ben dünyanın en hoş erkeğiyim, demedim ‘Aşk Tutulması’ filminde Fahriye Evcen ile birlikte kamera karşısına geçen Tolgahan Sayışman, iki yıl önce kazandığı ‘Dünya Erkek Güzeli’ unvanının avantajlarını yaşadığını söyledi: ‘Tek amacım bu müsabaka doğruca iyi bir yerden başlangıç yapmaktı, yaptım da… Fakat hiçbir vakit ‘Vay be, ben dünyanın en hoş erkeğiyim’ demedim’ Siz ‘Erkek Güzeli’ unvanına sahipsiniz, değil mi? 2001 yılında Best Model seçildim Daha Sonra bir yarışmaya daha girdim, orada da derece aldım Arkasında Paris’e gittim Bir süre orada kalıp defilelerde podyuma çıktım 2005 yılında ise Güney Kore’de yapılan Dünya Erkek Çekicilik Yarışması’na katılıp birinci oldum Birincilik bana Asya kıtasındaki bütün kapıları açtı ve bir vakit orada modellik yaptım Türkiye’den oyunculuk teklifi gelince de baştan ülkeme döndüm Dünyanın en hoş erkeği olmak nasıl bir duygu? Unvanın getirdiği bir sürü artılar var, bir anda her şey sizin dışınızda gelişmeye başlıyor Bu müsabaka hoş bir kapı açtı Ben de bu kapıdan içeri girerek, bana sunulanları iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum Yahut o kadar aynanın karşısına geçip, ‘Vay be, ben dünyanın en güzel erkeğiyim’ durumu yaşamadım hiç Tabii ama kendinize güveniniz artıyor Fakat sonuçta ben dünyanın en hoş erkeği değilim Hiç kimse yok Bu unvanlar size verildiği gibi alınıyor da Bu unvan yalnızca mankenlikte, modellikte öne çıkmamı sağladı, böylece Onun dışında ‘en güzelim, en seksiyim’ diye seyahat etmek, inşa olarak bana zıt Zaten amacım bu yarışma doğruca iyi bir yerden açılış yapmaktı, yaptım da… Dünyanın en hoş erkeği olabilmenin kriterleri neler? Fazla sürükleyici bir fizik lüzum… 185 ile 190 aralarında boyunuz olmalı uzun boylu insan daha gösterişli durur bununla birlikte düzgün bir gövde yapınız olmalı Manâlı olan göze hikap şeklidir kelli felli değil, atletik vücutlu olmalısınız Karakteristik bir yüzünüz de olmalı Yani bakıldığı süre nereli olduğu anlaşılmayan yüzler, bu tür yarışmalarda çok fayda sağlıyor İnsan ilişkileri, kültür kayda değer bundan başka dünyayı takip edip etmediğiniz bu yarışmalarda manâlı bir kriterdir Işlenmiş ben şunu merak ediyorum, bu yarışmaya girecek olanların karoser ölçüleri ne olmalı? O Kadar muhakkak bir cisim ölçüsü yok… Sürükleyici, atletik bir vücuda sahip olmanız yeterli Peki erkek güzeli seçildiğinizde sizin karoser ölçüleriniz kaçtı? Göğüs ölçüm 103, belim 80, basenim de 98′di… İdeal erkeğin karoser ölçüleri bu mudur? İdeal erkeğin beden ölçüsü bu mudur bilmem fakat erkek güzeli seçildiğim sene benim ölçülerim buydu Seslenmek ki idealdi ve başka kriterler de eklenince, iyi derece aldım… Şu Anda nedir ölçüleriniz? Vallahi hiç ölçmedim Zaten mankenliği de bıraktım… Evet, ideal ölçülerden uzaklaşmış bir haliniz var Birazcık kilolu gibisiniz Evet, kilo aldım ve irileştim Bunu bilhassa istedim Canlandırdığım karakterler nedeniyle kimi zaman kilo alıyorum, kimi zaman da veriyorum Şu an verme dönemindeyim fakat… ‘Aşk Tutulması’ adlı sinema filminde Fahriye Evcen’le başrol oynuyorsunuz Azıcık da filmden söz edelim Filmin romantik komedi olması ve hikayesi fazla hoşuma gitti Fazla gerçek, fazla bizden bir hikayesi var Beni karakter de çok heyecanlandırdı Ve bu filmde olmayı çok istedim Filmde canlandırdığınız Uğur karakteri, fanatik bir Fenerbahçeli yok mi? Evet… Uğur, ilaç mümessili olan mütevazı bir genç Babasını kaybetmiş, annesi ve kız kardeşiyle Bakırköy’de yaşıyorlar Kendisini ailesine adamış olduğu için fiziki açıdan çok sıkıntı çekiyor O yüzden çok gezebilen bir çocuk yok Tek hobisi futbol Orada eğleniyor, coşuyor, deşarj oluyor Bir gün, tesadüfen bir kızla tanışıyor Ve yaşamında köklü şansın dönmesi olmaya başlıyor bir kere batıl inançları fazla pozitif olan bir çocuk Uğur… Eğer Fenerbahçe’nin maçı kaybedeceğini hissederse, kuşkusuz maça gitmiyor ve bir sinemaya artan bir şekilde, maç saatini film izleyerek geçiriyor Yani maçı izlemezse, Fener’in kazanacağına inanıyor Fakat işin içine aşk girince, bütün bunlardan uzaklaşıyor Bu Uğur neden Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı yok de Fenerbahçeli? Gerçi bunu senariste, yönetmene sormak lüzum… Evet Fakat karaktere sorarsak eğer, babası Fenerbahçeli… Fanatik bir Fenerbahçeli’nin oğlu da doğal olarak fanatik bir Fenerbahçeli oluyor Ama esas dönüm noktası şu: Babasının çocukluğunda götürdüğü bir maç, onun hayata görüntü açısını değiştiriyor Bir olayın, minicik bir çocuğun hayatını nasıl etkilediğini göreceğiz bu filmde adeta hepimizin yaşadığı şeyleri yaşayacak Uğur da… Tüm futbol fanatikleri kendini izleyecek bu filmde Beni de etkileyen bu oldu zaten Hiç futbol oynadınız mı? Evet Manâlı takımların altyapılarında oynadım En son Galatasaray Paf takımındaydım Futbolcu olabilseydim Galatasaray’da forma giyen bir futbolcu olabilirdim O zaman Galatasaray Paf’ta iki Fenerbahçeli çocuk vardı, hemen birinci ligde oynuyorlar Ben de şu an kesinlikle birinci ligde oynuyor olurdum En büyük hayalim futbolcu olmaktı, olamadım Ama pişman da değilim Çünkü öteki hayalimi gerçekleştirdim, şimdi oyuncuyum Hangimiz maç izlerken küfür etmiyoruz ama Siz hangi takımı tutuyorsunuz? Ben de Fenerbahçeli’yim… Keza de önemli anlamda fanatiğimdir Küfür eder misiniz? Hangimiz etmiyoruz ama! Küfür gerçekte hoş bir şey değil, fakat ağzımızdan kaçabiliyor Zaten bu filmde güya kendimi canlandırıyorum Benim fanatik olmamla, canlandırdığım Uğur karakterinin de fanatik olması benzer yıla denk geliyor 1989 yılındaki bir maçtan sonra hayata bakışı değişiyor ve fanatik oluyor Ben de öyle… Hangi maç o, Fenerbahçe’nin 43 aldığı Galatasaray maçı mı? Muhakkak Fenerbahçe’nin birincil sanki 30 yenikken, maçı 43 alması müthişti Bu, fiilen de futbolu seven herkes için harika bir maçtı Zaten Galatasaraylılar da o maçı her zaman sevinçle anlatırlar İşte futbolun güzelliği burada  

Üst Alt