Son Konu

Eski MasterChef Yarışmacıları Güzide Mertcan ve Suna Aydın'dan Midyeci Ahmet'e Sert Tepki

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b42a1eba61b62c0b6679fae5ec2919c660a85df7.jpg

Kokoreç ve midyeleriyle marka haline gelen Midyeci Ahmet'in eşiyle anlaşmalı olarak boşanmasının ardından eski eşi Deniz Çelebi Beşiktaş'taki şubenin kendisinde kaldığını ancak eşinin dükkanın karşısında tekrar dükkan açıp iflasa sürüklediğini iddia etmişti. Karşılıklı olarak açıklamaların yapıldığı olaya eski MasterChef yarışmacıları Güzide Mertcan ve Suna Aydın da yaptıkları paylaşımlarla dahil oldu. Mertcan ve Aydın Midyeci Ahmet'e tepki gösterdi.

Midye dendiğinde akıllara ilk gelen Midyeci Ahmet geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Deniz Çelebi'nin ortalığı karıştıran şaşırtan iddiasıyla şu sıralar gündemde.

Deniz Çelebi, Beşiktaş'taki şubenin kendisinde kaldığını ancak eşinin dükkanın karşısında tekrar dükkan açıp iflasa sürüklediğini iddia etmişti.

Deniz Çelebi'nin açıklamalarının ardından Midyeci Ahmet de bir video paylaşmıştı. "Her istediğini vermeme rağmen böyle konularla gündeme gelmesi beni çok şaşırttı.Çocuklarımıza yansıtmadan bu konuyu aramızda anlaşarak halletmiştik, birden konular bu hale geldiği için çok üzgünüm' demişti.

Yaşananların ardından da eski MasterChef yarışmacıları Güzide Mertcan ve Suna Aydın Deniz Çelebi'ye destek oldu.

Güzide Mertcan "Sanki orada zehir satıyorlarmış gibi hedef göstermeyi kendine yakıştırdın mı?" sözleriyle Midyeci Ahmet'e tepki gösterdi.

Suna Aydın da "Çocuklarının annesine böyle şeyler yapmak size yakışmadı. Bundan sonra Beşiktaş dükkanınızdan ben, eşim dostum hiç yemediğimiz kadar çok midye yiyeceğiz." paylaşımıyla Deniz Çelebi'ye destek verdi.

Üst Alt