Son Konu

Esra Erol'un programında bir mucize! 30 yıl sonra baba-oğul kavuştu! Oğlunun ayaklarına kapandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_erolun_programinda_bir_mucize_gerceklesti_esra_erol_30_yil_sonra_baba_oglu_kavusturdu_1655882368_0193.jpg

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programında bir mucize yaşandı. Ünlü sunucu Esra Erol programında Ömür Kurşun'un 30 yıldır görmediği babasına kavuşturdu. Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı. İşte canlı yayında yaşanan duydu dolu anlar...

Gündüz kuşağında hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Esra Erol'da programında her gün birbirinden ilginç olaylar oluyor. Ünlü sunucu Esra Erol'un sunduğu programda bu hafta 30 yıldır babasını görmeyen Ömür Kurşun vardı. Kurşun Esra Erol ve ekibinden babasını bulmak için yardım istedi. 

E1oFK_1655883096_4525.JPG
Esra Erol

Uzun çalışmalar sonrası canlı yayında heyecanlı dakikalar yaşandı. Babasının fotoğrafını ilk kez gören Ömür stüdyoda gözyaşlarına boğuldu. Babasını ekranda gören Ömür, büyük şaşkınlık yaşadı.

JlAmG_1655883138_0193.JPG
ömür kurşun babasına 30 yıl sonra kavuştu

30 yıldır birbirinden habersiz yaşayan baba-oğul, Esra Erol sayesinde bir araya geldi. Ömür babasına "Beni niye terk ettiniz?" diye sordu. 

Mustafa Bey, "Adını bile bana doğru dürüst vermediler. Seni çok seviyorum. Sen benim ilk çocuğumsun. Beni istemesen de sen benim oğlumsun ben seni istiyorum. Sen benim canımsın. Herkes seni biliyor hiçbir zaman inkar etmedim" "Senin her zaman arkandayım. Seni her zaman takip ederim. Geçmişte bazı şeyler oldu. Dayıların anasına zulüm etti, annenin bile suçu yok. Anneni kabul etmedi. Asıl seni dışarı atan dayılarındır" "Senin annen gerçekten bir melek. Çok hatalar yaptım ama senden asla vazgeçmem. Sen istersen benim yurdum açık." "Evimin üst katını oğlum için hazırlıyorum. Bana bir kez olsun baba demen için her şeyi veririm." Bu sözleri duyan Ömer, gözyaşlarına hakim olamadı. Canlı yayında oldukça duygusal anlar yaşandı.

W7bZX_1655883541_5737.JPG
esra erolda 30 yıl sonra bir ilk

30 YIL SONRA GÖRDÜĞÜ OĞLUNUN AYAKLARINA KAPANDI!

ömür Kurşun, Esra Erol'da programında dakikalar içinde babasına kavuştu. 30 yıl sonra oğluna kavuşan baba Mustafa Şan, "Beni affet oğlum" diyerek Ömür'ün ayaklarına kapandı.

Ki3uk_1656062037_5643.jpg

ESRA EROL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Stüdyoda duygusal anlar yaşanırken Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı.

BDMZI_1656062078_9336.JPG
esra erol gözyaşlarını boğuldu

Üst Alt