Son Konu

Evi yangında küle dönen Çılgın Sedat'a haciz geldi! Demet Akalın haciz borcunu üstlendi

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cilgin_sedatin_evinde_yangin_cikti_her_seyimi_kaybettim_1614092094_7442.JPG

Ünlü şarkıcı Çılgın Sedat'ın Beylikdüzü'nde bulunan evinde yangın çıktı. Her şeyi küle dönen ünlü şarkıcıya haciz borcu geldi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın gözyaşları içerisinde meslektaşının haciz borcunu tek başına, Alişan ile beraber de tüm ev masraflarının tamamını üstlendi.

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ile Alişan'ın sunduğu sabah programına, evi yanan ve çok zor günler geçiren şarkıcı Sedat konuk oldu. Evine haciz borcu gelen Sedat'ın durumu karşısında gözyaşlarını tutamayan ve kendisi de benzer bir durumla karşı karşıya kalmış olan Akalın, tüm haciz borcunu üstlendiğini söyledi. Meslektaşına böyle bir süreçte gurur yapmamasını söyleyen ve desteğini açıklayan Akalın, program partneri Alişan ile birlikte de tüm mobilya, beyaz eşya vb. ev masraflarını da üstlendiklerini açıkladı.

NE OLMUŞTU? 

Beylikdüzü’nde ikamet eden şarkıcı Çılgın Sedat'ın villa tipi evinde yangın çıktı. Elim olay yaşanırken evde bulunmayan şarkıcı Sedat, haberi alır almaz evlerine geldi. Büyük panik yaşayan ünlü şarkıcı ve eşi, gözyaşlarına boğulup ayakta durmakta güçlük çektiler. Evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

vKBoE_1614092082_433.JPG

İki oğullarından biri engelli olan çiftten ünlü şarkıcı Çılgın Sedat, yanan evin odalarında gezdi. Bu sırada oğullarından birinin yanmış yatağını gören ve fenalık geçiren ünlü şarkıcı, 'Hiçbir şeyim kalmamış. Ya yangın gece olsaydı.' diyerek ağladı.

RE0Yu_1614092391_8306.jpg

Ayakta zor duran ünlü şarkıcı, 'Uğraştım didindim yaptırdım. Hiçbir şeyim kalmamış.' diyerek gözyaşlarına boğuldu. Villanın sauna kısmında başladığı tahmin edilen yangın kısa sürede büyüdü ve evin tüm katlarına yayıldı. Yangın esnasında evin içerisinde eşi Özlem Hanım'ın, engelli oğulları Siraç'ın ve evlerinde çalışan yardımcılarının olduğu diğer oğullarının ise mahallede oyun oynadığı öğrenildi.

b12wN_1614092967_4006.jpg

Ev halkından kimseye bir şey olmazken ev büyük hasar gördü. Siraç'ın tedavisinde kullanılan özel yapım aletlerin de küle döndüğü belirtildi. Polis ekipleri çıkan yangınla ilgili soruşturma başlatırken, ünlü şarkıcı şu açıklamayı yaptı:

tmqcn_1614093026_2886.jpg

'Ben Siraç'ın dışarı çıkmak için kullandığımız arabasını tamir etmek için evden çıkmıştım. Siraç orta katta, eşim de üst katta temizlik yapıyormuş o sıra. Bir anda en alt kattan dumanların geldiğini fark ediyorlar. En alt katta da bir sauna var kullanılmayan oradan elektrik kontağından çıktığını düşünüyoruz. 3 kat birden yanmış durumda. Ben hızlıca eve geldim Allah'tan çocukları çıkarmışlar. Çok şükür çocuklara bir şey olmadı. Tekrar sıfırdan başlayacağız.'

XC9jN_1614093045_2715.jpg

Üst Alt