Son Konu

Evlilik hazırlığında olan Demet Özdemir koronaya yakalandı! Ağrılı ve ağır atlatıyorum"

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
evlilik_hazirliginda_olan_demet_ozdemir_koronaya_yakalandi_agrili_ve_agir_atlatiyorum_1657790783_5657.jpg

Evlilik hazırlığında olan Demet Özdemir'den kötü haber geldi. Yaz aylarında Oğuzhan Koç ile düğün yapmayı planlayan Özdemir koronaya yakalandı.

Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç ile nişanlanan Demet Özdemir'den sevenlerini üzen haber geldi. Düğün için 4 milyon lira masraf yapacak olan Özdemir ve Koç çifti bir süredir tatildeydi. Arkadaşlarıyla doya doya güneşin ve denizin tadını çıkaran Özdemir yeni filmi için sete çıkmadan önce virüsü kaptı.

ouu4b_1657791092_7204.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Özdemir’in koronaya yakalandığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu hemen karantinaya girdi. Özdemir’in sağlık durumundan dolayı film çekimleri de bir hafta ertelendi.

DEMET ÖZDEMİR'DEN KORONA  AÇIKLAMASI

Demet Özdemir erteleme haberlerini görünce hemen açıklama yaptı. Koronayı ağrılı ve ağır atlattığını açıklayan Özdemir açıklamasında "Ertelenen hiçbir şey yok onu belirtmek isterim. Tedavim devam ediyor yakında iyileşip geri dönüyorum" dedi.

x6VbZ_1657791060_8457.JPG
demet özdemir korona

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Şarkıcı Çelik koronavirüse yakalandı! Uyarı videosu paylaştı

Üst Alt