Son Konu

Evlilikte Sevgi nasıl anlaşılır?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evlilikte Sevgi nasıl anlaşılır
Evlenmek ve Evlilik
Sevgimizi ifade icin bin turlu yol vardır İşte onlardan az uygulanan br tanesi de sukut ikliminde sessiz konuşmaktır

Evinizin bir koşesinde, sakin bir tabiat ortamında, bir mabedin avlusunda ya da sessizliğin cığlık attığı başka bir yerde, eşinizle birlikte duşunun

Duşunun Kendinizi hesaba cekin Eşinizin gozunden gonlune giden yolları acın Dua Edin Yani kendinizle, eşinizle, tabiatla, Rabbinizle sessizce konuşun

Derviş sohbeti yapın; harfsiz, kelimesiz, cumlesiz

Bazen de sessizlik ortamlarında ağzınızdaki dil yerine, haliniz ve gonlunuz konuşur, siz de boyle yapın

Arada bir sessizliğin sesi olmak da sevgi iletişimin kuvvetlendirir

Tecrubeli bir hanımefendi deneyimlerini şoyle anlatıyor: Kocamın beni hala sevip sevmediğini, tabağımızda iki kurabiye kaldığında kucuk olanı alıp buyuğu bana bırakmasından anlayabileceğimi oğrendim

Sevgi devam ediyorsa kaliteli ilgi de devam eder Eşler birbirlerini bilgilerinden daha cok, ilgilerinin derinliğiyle etkiler
Eşlerin birbirlerine olan sevgi ve saygı duzeyini anlamak icin evin tuvaletine bakarak, birbirleri icin ne kadar temiz bıraktıklarını gormek yeterlidir

Eş ozleniyorsa, yolu gozleniyorsa, on dakika gec kalması bile endişe veriyorsa, sevgi devam ediyor demektir

Eş gelmeden el yemeğe değmiyorsa, Hoşgleldindemeden mutluluk tamamlanmıyorsa sevgide eksilme yok demektir

imagesevliliktesevginasilanlasilir5adfd7d525d34

Üst Alt