Son Konu

Facebook Ağır Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Facebook Ağır Sözler 2019 Facebook da en çok paylaşılan ve hayranlık uyandıran ağır sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz 55591 55591 facebookagirsozler20195c554f7d1db3efacebookagirsozler20195c554f7d1db3e 480 480 agirpng3cfd39a1108ae7ead756png55591 Facebook Ağır Sözler 2019 agirpng3cfd39a1108ae7ead756png55591 Facebook Ağır Sözler 2019 Birisiyle sevgiliyken diğer kızlarla ilgilenip sevgilini ihmal edersen gün gelir ve o ihmalkârlık ettiğin sevgilinin nikah şahidi olursun ve mal gibi ağlamaktan başka çaren kalmazfacebookagirsozler20195c554f7d418e3alt ;) Wink ;) Arkadaş dediğin Düştüğünde yanına olan değil kalkman için el uzatandır Kadir Szn Dalından düşen yaprak Rüzgarın oyuncagı olur Olmazsa olmazdediğimiz insanların genelde Olmasada olurlarıyız Bu değin üzerime gelme gece Daha Aşağı tarafı karanlığın var, alt tarafı simsiyahsın Daha Alçak tarafı üçbeş yıldız ve palavracı bir ay şavkı Ve hepsi tümü sabaha kadarsın Bu dek üzerime gelme gece Daha Alçak tarafı yalnızlığım var, alt tarafı yaşandıkça günahsın Ve hepsi hepsi, O'nun beni düşünmediği kadarsın Halk Müziği, Irk'ın İnsanlık duygularını elinden alıyor Bu katliamın cinsiyeti değil! Salgın bir virüs gibi Daha Sonra cesetler tepe gösteriyor, Karanlık şehirler'in Acıklı sokaklarında Cem OTOMOBIL Armut deyip geçmeyin, onun birincil hecesi çoğu kişide yoktur! Necip Fazıl Kısakürek Ben sana kavuşmak için herşeyimi feda ederken sen beni her seferinde rezil ettin “Bu memlekette sağcısolcu, ilericigerici yoktur, bu memlekette namuslu ve namussuzlar vardır Siz namuslulardan olun “Başkalarının mutluluğu, artık mutlu olamayanların avuntusudur ( Balzac ) “Kim kimi kurtarabilmişti şimdiye kadar? Beni kim kurtaracaktı? “Kurtuluş dedim “Ankara’da bir semt fazlası yok ( Hakan Günday ) “Sokaklarda yürümemiş, düşmemiş, aşık olmamış, gece vakti açlıktan uyuyamadığı tek gün geçirmemiş, memleketten haftalardır farkında olan alamamanın korkulu bekleyişini hissetmemiş, öğrenci evinde bir hafta her tarafında bol sulu patates yemeği yemenin ne seslenmek olduğunu bilmeyen ağabeylerimizin, hayat hakkındaki üstteki perdeden yalanlarını kulak vermek gece vakti dişine saplanan hain bir ağrı gibidir Sevinç en iyi intikamdır, biliyorsun “İnsan bir defa birine geç kalır ve bir daha hiç kimse için acele etmez ( Yaşar Kemal ) bana tek sözcük unut demişsin al benden sna iki sözcük (sen kimsin) Soytarılar Kral Olmuş Fahişeler Sultanfakat ŞuNu uNuTMaYıNKi,SiZiN MaRKa oLDuĞuNuZ YeRDe eTiKeTi BeN KoYaRıM PAŞA GÖNLÜM İSTERSE SVERM! ZORLMA İSTERSM SEVDİRRM!UĞRŞMA!!!DİCEKSN OYSA NREYE KDAR BU HVALAR; KİM TAKAR DEVRAN DÖNENE KDAR ÇOK ESKIDEN YOKSULLUKTAN BIRAKTIGIMIZ SAKAL SIMDIKI VARLIKLI ZUPPELERINE MODA OLMUŞ seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir defa look beygir me, ondan sonradan forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you DUNYA DUNYA YALAN DUNYA BIR KIZ SEWDIM OLAĞAN ''DERYA'' GECEN GUNLER OLDU RUYA BIRGUN BITECEK BU DUNYA Agladıgmı Kimsye Söylme Anne Onlr Bni Kral biliyr Kızdmmı Dünyayı Ykar BiliyrAgladıgmı kimsye Söylme Anne Onlr 1 kız İcn Bu Kdar Düsecgmi Bilmiyorlr! Ne seni unutturacak değin vakit geçecek ne de geçen süre seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma vakit alışmayı öğretir unutmayı asla Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin yarin ellere Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin () Bir gün sevgilim sordu a‏sk nedir diye Azıcık zaman istedim dü‏süneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir ba‏skas‎‎ı ile, kulag‎ına f‎ısı‎ldad‎m a‏sk izdiraptir diye нαηι єη gυzєℓ αѕкℓαя ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υgυη ι¢ιη αѕıgıм ѕαηα! Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle Lahza Adimi, Beni Seven Bir Cocuktu De, Ve Sonradan Seni Ne Cok Sevdigimi Ogrenememis Olmanin Acisiyla Esef Et! yakıSkLSn DdLr'Boyun'EydmKarzmSn DdLr'öLym'DdmPLyboySn DdLr CewBı KızLRa SöyLttRDmNdn Bekrsn Ddlr 'BekarLK SULTNLIK DEDM HAYATINDAN AYRINTILARIYLA SILEMEZ BENI KIMSE,YA KALBINDE, VARSA YÜREGINDE YADA BEDENINDE MUTLAKA BIR IZIM KALIR GERIYEYüregin yahut eger rahat ol ozaman izim bedeninde,beni unutmana yetecek UZAKLIK değil bu alemde,bosuna ugrasma sadece vakit geçer azıcık daha bakarsin,alemlere akarsin fakat yerime katiyen bir ALLAHIN KuLunu K O Y A M A Z S I N! BİZİM OLMADIGIMIZ YERDE SOYTARILAR COŞARBİZİM OLMADIGIMIZ YERDE EFELNİR CAKALLARWERİLEN HER ARANIN 1 SONU WARDIRBİZ MEKANA GELİNCE KÖPKLER AYAGA KALKAR Biz delikanlı adamız Yalandan Hoşlanmayız Seversek bütün severiz Sevmezsek kesip atarız EFESLI dir lakabımız Her mekanda geçer adımız Ayın gölgesınde yatarız her gece epope anlatırız Bizde hakkı olan sevenleri Hiç bır vakit satmayız Hepimiz aynı candanız Dosta kurban dır canımız Eger akarsa kanımız orası son durağımız Her meyhanede masamız Her alemde şeklimiz Ve her karakolda ismimiz WARDIR Herkes Oyuncu Olabilir Fakat Yönetmen Benimİstediğime Rol Veririm,İstediğime Yol Veririm BN KENDM Bİ ALEMiM BU ALEM İÇNDE,BN KENDME BELAYM BİNLRCE BELA İÇNDE,İSTEYN KATLR ALEMİME,İSTEMYN YOL ALIR DEVRAN DÖNR YENIDEN Gecmişi sildimGunumu ezdimGelecekmi? GecmısteGundeGelecekte BENIM! Ben fazlasyla raatm sizde raat olun AYYAŞA SORMUŞLAR NIÇIN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYEDEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK DEĞIL SATILMIŞ BTÜN SEWGİLER! her şey BeNDe BaŞLaR BeNDe BiTeRSeWeN SeWeR SeWMeYen ** oLuP GiDER onlar SOsyeteNİN CoCukLArı Biz WAroŞLaRın PİSkoPaTlaRı onlaR TakaR BEliNe KaLitE keMeR bİİz taKArıZ BeLimiZE 30'Luk DÖnER!!! HEPINIZ KENDI DALGANIZA BAKINDIKKAT EDIN BENIM DALGAMDA BOGULMAYIN ßeni Görüp Kendini SınamaSadece Görebildiğin KadarımHayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım Gözüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa·CiLvé yaPı0ruм écєLé! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ'є ! Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız??? Sevme sevsinler sana siklet versinler Yas ağlatki kıymetini bilsinler Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır ALEMİ ALEM YAPAN ÜÇ BEŞ ÇAKALSAKRALLIK BİZE YAKIŞMAZ!!! ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé Arkadaş oLmâk Sîze YaKıŞmaz TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz Yalnızca SêvdiKLêrimizin éSériyiz!! Tek tesellim kadehler diğer birşey istemez ssahoş etsin yeter fakat rakı şarap ayrım etmez ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , RASLANTI GELDİK , ZORAKI YAŞIYORUZ OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız!!! HANI YALNIZCA OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIMHANGIMIZ öLDü $arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti!!! O Kadar bir yar severim ancak ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım ama dudağında dudak boyası peşinde puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım git bakalım ellere eller seni bnm sevdiğim kdr sevebilecekmi bnm sana verdiğim değeri eller sana verebilecekmi ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ arkadaş DeriZ CaN VeririZ fakat dost uNutunCa öLürüZ!b DOKUNMAK ELLERİNE BU DEK BASKI DEĞİLDİ O ÇOK GÜZEL GÖZLER VAR YA BIR ZAMANLAR O BENİMDİ NE YAPALIM DOST NASIL İÇİLMESİN DERTLERİN VARSA SEN DE BENDENSİN BANA BİR İYİLİK YAP HALİMİ BİLMESİN SAKLA BENİ BÖYLE ÜZGÜN GÖRMESİN YOLLARA BAĞLADIM GİDİŞİNİ DİLLERE BAĞLADIM O GİDİŞİNİ YASTIĞA SAKLADIM SEVİŞİNİ NASIL UNUTURUM AH O GÜLÜŞÜNÜ ZALİMSİN ANLADIM BENDE KALMADIN ŞU ANDA KİM ZAVALLI KİM KAZANDI ANLA BAKALIM VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Daha Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Hatırlamamak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun Géçici HéVés DéğiL Hak éDéNé NéFés oLurum Sen Gelmezsin Bir Türlü Dertlerim Türlü Türlü Nice Dertleri Çektim Bu Diğer Türlü BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurumßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELindeßen YazarIm ßen SiLerim!' ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum Ayrım imi Fark éTTin Ya ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé DéTayLAr AynaDir Ayrım'i YansiTir KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim GeceLeri geLme jilet tutarIm Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm Hele bir ışıklar sönsün Sular durulsun Bıçak atacağım Dağın dikine Kısa devre yapsın kalbimEllerim inatla dökülsün cıgaraya Sen beni ozaman GörHele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün Dağılsın Dişlerimde gülüşler Kaybettiklerim bi dönsün Sen beni ozaman gör BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait Yaşamsal uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr ! Seni ben kendime FELEK saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA ! CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim GéL BuLut oLDa Yağ Azıcık iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir oLüm GéLdiği Süre YaniMa GéLMé Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !! Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak ! Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Ölümsüz aSkım! Bütün KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider Kasırga Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur ! GüL SuNaN Bir eLde Daima Bir miktar GüL KoKuSu KaLır SéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi ama GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa Béş PaRa éDérmi VarLiğin YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM affetme éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!! uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm OmRomu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim GéLLL Leke KaLbimi Gönlün Olsun, AL Herseyim Senin oLsunSimdi Baska KoLLardayim, Buda Sana KAPAK OLSUN!!! Sen Ancak benim Mazilerimdeki Bir Anı'nın Sonundaki Nokta Olursun!!! 85 Seni Okadar Çok Sevmişimki Zamanında Unutamıyordum Ya Acilen? Evdeki Köpeğime Bakınca geliyorsun Arada Aklıma!!! Benim Gözüm Karadır Sevdiğime Bedel Veririm Layık Verdiğimi Severim, Sen benim Değerimi biLmedin Hemen Cadde Köşelerinde Değer Ara kendine Önemsiz insan! her Gecem Sana Bedduam İle geçiyor her Günüm Sana Lanet Edişlerimle Bitiyor Sildim Seni hayatımdan Beddualarımda ve Lanetlerimde yaşıyorsun Beni üzdüğüm değin bu hayatta o lanet hayatına giricek insanlarda beni üzdüğün gibi seni üzssün ozaman anlarsın belki sevmeyi ve üzülmeyi! Sen Benim için Bundan Böyle Sadece Filmlerdeki 1 SaniyeLik Figüranlardansın ben Bundan Böyle Hayatıma başrol Oyuncusu Arıyorum Bana Kullandığın o ağır Laflar Dönüp Dolaşıp Sana Kdv Olarak geri Dönecek Sen Bunların Hesabını yaparken Ben Sana Gülüp Geçeceğim Okadar Aciz Bir kişiliksin ki! Kendi Hatalarını görmeyecek kadar âmâ sevgiyi adalet etmeyecek değin nankörsün!!! Yüzüne tükürsem Yarabbi Çok Şükür Diyeceksin Bırakıp Gitsem Yalnizca Gülüceksin! Sen insan değilsinki Bunları Anlayasın!!! Beni Sen Hariç herkez Anladı Bir Sen Anlamadın Zaten Bundan Böyle Anlayış Senin Kapasiten Almaz Beni Sen Elastik Ol gizli Ol ben Bakıyorum Hayatıma Yaşıyorım Senden Daha Güzel aLâ Sen benim yemek Masamdaki Sinek Pisliği Olamazsın karaktersiz karakter!!! Senin Adın Varsa benim Namım Var Senin Carizman varsa benim Şeklim var Senin Kalbin varsa benim Aslan Gibi Yüreğim var! Sen Vicdanınla Kal yalnız Bir Odada ola ki ozaman hatırlarsın insan Olduğunu Bu Fanii Dünyada rezil insan! Sen Tarifi imkansız bencil bir yaratıksın! seninle geçirdiğim zamana değil seninle geçirmeyi umduğum hayallerime acıyorum derhal Pislik! Seni Şarkılarımda Yok Artık beddualarımda yaşatıcam Sana Aşk Yok Artık Nefret Edilen Şey doymuş bir kalp yaratacam! Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!! Kimseye Yok Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şu Anda Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda! Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Hemen geri Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üstünde beddualarım kalbini vurucak! Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme birdaha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda! Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana palavracı insan! ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla! Sen Benim Fakat Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun!  

Üst Alt