Son Konu

facebook giriş yapamıyorum

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
facebook giriş yapamıyorum hata veriyor
facebook giriş yapamıyorum gibi sorunlarınız varsa aşağıdaki secenekleri deneyebilirsiniz

Kullanıcıların zaman zaman karşılaştığı sorunlar nedeni ile siteye ve uygulamalara giriş yapılamıyor şeklinde bildirimler almaktayız Guncelleme ve bakım nedenlerinden oturu kısa sureli girişlerde sorun yaşamanız mumkun

Facebook'a giremiyorsanız, oncelikle bilgisayarınızda birden fazla Web tarayıcısı varsa, diğer tarayıcılarla girmeyi deneyin
Eğer yinede girmiyorsa, bir arkadaşınıza sorun Facebook acıyor mu? sorusunu Veyahut, tunnel sitelerle girmeye calışın Eğer sorun sadece sizdeyse, tarayıcı cookie cerezlerini silin, DNS on belleğini temizleyin (Başlat Calıştır ipconfig flushdns komutu ile) Şayet yine giremiyorsanız, modeminizi baştan başlatın! Yine olmadı, CCleaner programıyla gereksiz şeyleri silin

inprivate ayarlarını kontrol edin
buyuk ihtimal ile facebookcom sayfa yapısını ads scripti olarak goruyordurbunu yapmak icin tarayıcının alt statusundeki korumalı mod filan yazan bir yer var orada ayarlara tıklayın facebookcom yazıyorsa orada onu sec ve alttaki izin ver seceneğini tıklayın

Facebook'a giremiyorum neden?

1 Bulunduğunuz ortamda Okul veya İş yerinizde Facebook ‘a giriş yasaklanmış olabilir

2 Turkiye ’nin internet cıkışında sorun olabilir veya bulunduğunuz ilden kaynaklanan veya sizin internet cıkışınızdan kaynaklanan bir sorun olabilir

3 Facebook ’un kendi alt yapısıyla ilgili bir problem olabilir ve sizinle alakası olmayan bir sebepten dolayı girilmiyor olabilir

4 Hacker saldırılarına maruz kalmış olabilir ve bu yuzden girilmiyor olabilir

5 Buyuk bir guvenlik acığı tespit edilmiş olabilir ve sorun cozulunceye kadar kapalı kalmasının en guvenlisi olacağına karar verilmiştir

6 Bir anlık hata olabilir sayfayı tekrardan yuklemeyi deneyin

7 Ktunnel ve Vtunnel gibi sitelerden girmeyi deneyerek sorunun kimde olduğunun tespitini yapabilirsiniz

Tum bunları okunuz ama halen duzelmediyse aşağıdakileri uygulayabilirsiniz

Facebook ’a Alternatif Giriş Onerileri;

1 Bilgisayarınızda birden fazla web tarayıcısı varsa, diğer tarayıcılarla faceye girmeyi deneyin Orn: mozilla firefox ve google chrome gibi

2 Arkadaşlarınızı arayın ve onların girip giremediğini sorun Eğer sorun sadece sizdeyse, tarayıcınızın cookie cerezlerini silin

3 Modeminizi kapatın 10 saniye bekledikten sonra yeniden acın

4 DNS on belleğini temizleyin (Başlat Calıştır ipconfig flushdns komutu ile

5 Host dosyanızı kontrol edin ( C:WindowsSystem32driversetc ) host dosyasını masa uzerine alın ve icini not defteri ile acın icine facebookcom veya wwwfacebookcom karşısında ip iceren bir yazı varsa silin başka ip adresine yonlendiren bir virus yemiş olabilirsiniz

6 Cep telefonunuzdan giriş yapmayı deneyin

7 Sorunların buyuk coğunluğu kişilerden kaynaklı olmuyor buna emin olabilirsiniz bu yuzden pek bilgisayarınızı kurcalamayın

Üst Alt