Son Konu

Facebooka Özel Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Facebooka Özel Sözler Facebook'a Özel Sözler, En Güzel Facebooka Özel Sözler, Günümüzün en popüler paylaşım sitesi olan facebook sitesi için sizlere ve bütün Facebook kullanıcısı olan misafirlerimize, bu yazımızda Facebook için özel sözler sunuyoruz Melek'ler 1549102967 1549102967 facebookaozelsozler5c556f7bc18b5facebookaozelsozler5c556f7bc18b5 facebookaozelsozler5c556f7bc18b5 Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona tarafından ayarla, ve unutma fakat, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir sevipte ağlamayanlar, ben sevdimdemesin!!! Öylesine bir arzu degildi ola ki, fakat zamanla gelir gecer Zaten ne yasadımki senle adam gibi kayda deger Birgün arkana bile bakmadan terk edip gideceksen eger Kafana takma beni sen Mutlu Ol Yeter Dün gece birini gördüm rüyamda gözleri yaşlı Şayet gözü yaşlı gözü yaşlı derdin ne demeden Yaşlar döküldü gözlerinden anladımki oda bizden SEVİPTE SEVİLMEYENLERDEN Herzaman doğru söyle,ne dediğini yâd etmek zorunda kalmazsın Vakit gece yarısı yine seni düşünüyorum nemli gözlerim camda olur ya gelir diyorum hani bir şarkımız vardı ya yeniden onu söylüyorum pek sevmişim oysa unutamıyorum Yağlı boya resimlerine benzemiyor bu şehrin sokakları içimde garip bir his var ya içimde ölen birileri var ya da yanımda birileri eksik!!!!!!! Hayat deniz kenarında kumdan kaleler yapmaksa eğer,dalgaların onu yıkacağını hesaba katmamaktır yaşamak Hasretin yüreğimde bir alev gibi büyürken Hayalin içtiğim sigaranın dumanıyla birlikte sarar bedenimi Ah deli yar sen yokken yanımda Aysız gecelerde yıldızlar nasıl kalmışsa boşlukta öyleyim sensiz kalınca güneşten önce toprak nasıl gereklilik duyuyorsa suya, yüreğimde o kadar sana Her İnsan Yalnız Kalabilir Ama, Her İnsanın Dertlerini Paylaşacağı, Bir Yüreği Vardır Ağlamak Değil Yüreğim Seni sensiz yaşamak en fena kader olsa lüzum ey benim hasret kokan sevgilim bu ayrılığa dayanırmı kalp gel desem gelemezsin biliyorum lakin ben seni yaşıyorum seninleyim ve TEK Karın beyazını sevdim tenin diyeGülün kırmızısını öptüm dudakların diyeKömürün siyahını sevdim saçların diyeBütün bunları senin için yaptım Ola Ki birgün seversin diye Aşk, bir gülü avuçlamaya aynı, ellerin kan içinde kalır, lakin dikenin hesabını, gülden soramazsın yaşamak adına ne varsa vazgeçtim hepsinden sen yoksan bende yokum ben yoksam aşk değil bu şehirde Hani geceden daha sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin daha sonra bir çiğ tanesine olup yüreğime düşersin gün kazanç herşey biter lakin sen bendeki ilk bitmeyensin Oysa Saçaklarda Titreyen Bir Serçenin Ekmek Tanesi Kanat Çırpması ve Bir Anne Duası Kadar Içten Sevmiştim Seni!!! Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut doymuş omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun? Hoş görebilen güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır Bir kağıt birde kalem verim sana , ne kâğıda dökmek istiyorsan kendin yaz sana , silgimi boşver mektup değil bu alın yazısı!!! Ölürüm de unutmam diyordunNe oldu sevgilim hangimiz öldük Birgun gözlerin uzaklara daldığında ben gelirsem aklına bir rüzgardı esti geçti bir oyundu oynadım ve bitti dersinBense seni her anışımda bir rüzgardı esti gecti bir yalancıydı oynadı ve gitti derim Sözlerin büyük, yüreğin minik! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunKendine kadar uğurlu, bana göreyse zavallısın! Sen yıldızlar değin parlak ve güzelsin,ama aranızdaki ayrım onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin Yaşam bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonradan terket dediler Keşke yalnızlıgım değin yanımda olsaydın,keşke yalnızlıgımla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı ve ben her zaman yalnız kalsaydım Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanına HİÇ KALIR Şu çeşmenin haline bakSu içmeye tası yokKırma insan kalbini,yapacak ustası yok Yeni bir ağaç keşfettim mezarlığın tam karşı Eğer bir gün son bir elveda için beni ararsan ya ağacın altındayım yada tam aleyhinde… Hoşuna Gitmek suçsa cezam idam olsun, cezam idamsa celladım sevgilim olsun, celladım sevgilimse adı Sagopa olsun, adı Sagopa ise canım ona feda olsun… Bir romandı gözlerin okuyupta bitiremediğim Bir hayaldin sen varıpta hükmedemediğim Merhaba deyipte elveda diyemediğim… Ne olurdu bir yaprağın daha oolsaydı bak sevmio iştehain papatya Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmayaNe ellerim dayanır dokunmaya Ne kollarım uzanır sana sarılmaya, Hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya… Uzaktasın diye unuttum sanma Vakit ayrılığı öğretir, unutmayı asla!  

Üst Alt