Son Konu

Facebook'ta Yüksek Takipçili Bir Sayfanın Ünlü Şarkıcı Nez'e Söylediklerini Görünce Sinir Krizi Geçireceksiniz

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b1b76bfa6369069d8ff9cf792e0b2cd0a3c7a560.jpg

Bir devirlerin en tanınan isimlerinden biri olan müzikçi Nez hakkında geçtiğimiz günlerde bir Facebook sayfası akılalmaz yorumlarda bulundu. Ünlü müzikçinin saçını kazıttıktan sonraki fotoğrafını 'Osmanlı bile bu türlü çökmedi' diyerek paylaşan sayfa toplumsal medyada büyük reaksiyon gördü. Nez ise maruz kaldığı bu duruma sessiz kalmadı. Ayrıntılar için buyrun içeriğe...

Bir periyotların en tanınan isimlerinden biri olan Nez’i aranızda tanımayan yoktur. Kendisinin ‘Sakın sakın sakın ha’ müzik kelamları hala hepimizin ağzına.

Ünlü müzikçi geçtiğimiz yıl saçını bir anda kazıtarak hepimizi şaşırtmıştı.

Kendisine gelen ‘depresyona mı girdin’ ve ‘sevgilinden mi ayrıldın’ üzere sorulara ise bu şekile karşılık vermişti:

Tüm bu olayların akabinde Nez’in erkek arkadaşı olan Gökhan Köksal, Snob Magazin’e ‘Kötü bir durum kelam konusu değil. Nez, yeni albümü için imaj değişikliğine gitti. 2021 yılında sürpriz projesi sevenleriyle buluşacak’ açıklamasında bulunmuştu.

Öncelikle bir bireyin dış görünüşünde yaptığı değişikliklerle kişinin iç dünyasında olanlar ortasında bir ilişki kurmayı ve hakkımızmışcasına yorum yapmayı hemen kesmemiz gerekli. Hiçbirimiz psikolog ya da psikiyatr değiliz arkadaşlar.

Zira bu yaptığımız şey bir fikir özgürlüğünden çok yaftalama aksiyonu oluyor. Ayrıyeten size ne, bize ne? 

Bugün ise akıllara sakinlik veren bir olay yaşadık. Facebook’ta 1 milyona yakın takipçisi olan JÖH & PÖH isimli bir sayfa Nez’in bu değişimiyle dalga geçen bir mesaj paylaştı.

Nez ise bu duruma cevap verdi:

Ayrıyeten Instagram kıssalarında de durum hakkında bir açıklamada bulundu.

Ardından bir IG TV ile bizleri olayın aslını astarını anlattı başarılı sanatçı:

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Nez (@nezonline)'in paylaştığı bir gönderi

“Biliyorsunuz ki bundan ben yaklaşık 6 ay evvel saçlarımı kazıtmıştım ve bunun üzerine hiçbir halde, hiçbir yere açıklama yapmadım.”

“Hasta olmadığımı, psikolojimin berbat olmadığını ve buna misal şeyler yazdım. Ve sizden dayanak istedim. Üstüme gelmeyin dedim. İnsanız sonuçta. Neyin ne olduğunu bilemeyiz.”

“Kazıtmış olduğum saçlarımın fotoğrafını kullanmışlar, eski bir fotoğrafımı kullanmışlar. Ve şöyle bir şey demişler: ‘Osmanlı devleti bile senin üzere çökmedi.’”

“‘Vah vah! Ne hallere düştün!’ Hem benimle dalga geçilmiş, hem insanlığımla, hem kişiliğimle… Neyin ne olduğunu bilemezsiniz.”

“Osmanlı devletini ağzınıza alacağınıza, şayet bu türlü bir sayfaysanız, mehmetçiği (sayfanın ana fotoğrafı) fotoğraf olarak koymasını biliyorsunuz, kendi kadınınızla, sanatçınızla dalga geçiyorsunuz.”

“Öyle bir biçimde yazılmış ki… Nefret yalnızca... Bu sayfayı şikayet etmenizi rica ediyorum. Sizden birinci sefer bir şey rica ediyorum.”

“Zamanında bir insan saçlarını kazıttı diye bu hallere sokup bu insan hakkında, yani benim hakkımda, magazinsel bir alay konusu yapamazsınız. Şahsî haklarıma saldıramazsanız.”

“Saçımı ister kazıtırım, ister uzatırım. Bununla dalga geçemezsiniz.”

Siz ne diyorsunuz bu işe? Haydi yorumlara!

Üst Alt