Son Konu

Fahriye Evcen'in 'Batman' kostümlü Karan Özçivit sosyal medyaya damga vurdu!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fahriye_evcenden_masallah_dedirten_karan_ozcivitli_poz_1620653826_7905.jpg

34 yaşındaki güzel oyuncu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'i oğlu Karan bebek 'Batman' kostümüyle sosyal medyaya damga vurdu.

Magazin gündeminden düşmeyen Karan bebek'in annesine mi yoksa babasına mı benzediği zaman zaman sosyal medyaya konu olmuştu. 2 yaşındaki Karan bebeğin son hali ise sosyal medyada olay oldu. İşte Batman kıyafetli Karan Özçivit'in o fotoğrafı...

MkV0M_1620653622_6047.jpg

Yakışıklılığı ile dikkat çeken Karan bebek'in annesi Evcen ile fotoğrafı çok beğenildi. İşte anne oğul'dan yeni poz...

vM8pX_1620467072_7033.JPG

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL PAYLAŞIM

Ünlülerin kendi özel yaşantılarının dışında aileleri de oldukça merak konusu. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in annesi Hatime Evcen'in sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı da takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Annesini paylaşan Evcen 'Canım annem. Küçükken nelerini ödünç almadım ki senden. O en sevdiğin parfümün, kremlerin… Ama aynı zamanda özgüvenimi de senden aldım, cesaretimi de!' notu düşerek anneler gününe özel paylaşımda bulundu.

GEKbl_1620291761_7299.jpg

ÜNLÜ OYUNCUDAN SÜRPRİZ MOBİLYA PROJESİ

Uzun zamandır dizi projelerinde yer almayan oyuncu Fahriye Evcen'in ekranlara ne zaman geri döneceği merak ediliyordu. Hayranlarına sürpriz yaparak mobilya markasının yüzü olarak ekrana dönen Fahriye Evcen güzelliği ile mest etti.

Üzerine giydiği kırmızı saten elbise ile tüm gözleri üzerine çeken Fahriye Evcen'in bu hali çok beğenildi.

DIdaX_1619679192_2366.JPG

BOTUNUN FİYATI ŞAŞKINA UĞRATTI

Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit ile Nişantaşı'nda yürüyüşe çıktı. Evcen ve eşi magazin gazetecilerine selam verirken, ünlü oyuncunun ayağındaki botlar dikkat çekti. Toplamda 12 bin TL olan ayakkabı, fiyatıyla dudak uçuklattı.

Güzelliği ile dillere destan Evcen yaptığı paylaşımla yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Evcen'in hayranları sosyal medya paylaşımını yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

"YAZ GELSİN"

Evinin odalarında ara ara çekindiği pozları sosyal medya hesabından paylaşarak, takipçilerini kendisine hayran bırakan oyuncu Fahriye Evcen, Instagram hesabında yeni paylaşımda bulundu. "Hadi yaz gelsin" notunu düştüğü karede filtre kullanmayı ihmal etmeyen Evcen'in fotoğraf paylaşımındaki filtreli hali çok beğenildi.

tJ5qO_1618760569_7364.jpg

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile beraber öğrendiği duyguları şu şekilde dile getirdi: “Bebek her zaman çok hassas noktamdı. Hep birilerine dokunmaya çalışıyordum ama 'anne olduktan sonra anlarsın' kavramını çok daha net anlamış oldum. Bazı şeyler biraz içgüdü ile harekete geçiyor. Karan bana o anlamda biraz çocukların penceresinde bakmayı öğretti. Onların gerçekten ihtiyacı nedir, nasıl bir şefkate ihtiyaçları var? Ben bunların hepsini Karan’ın doğumundan sonra öğrendim."

JF3On_1617949384_6376.jpg

FAHRİYE EVCEN'DEN KARAN AÇIKLAMASI

Bebek'te bir mekanın çıkışında objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yeni projesi ile ilgili pek açık vermese de oğlu Karan Özçivit'in resim çizme yeteneği ile ilgili konuştu. İşte Evcen'den samimi açıklamalar...

Üst Alt