Son Konu

Fahriye Evcen'in karnı belli oldu! İkinci kez hamile olan Evcen'in son hali şaşırttı

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fahriye_evcen_ve_burak_ozcivit_ciftinden_sevindiren_haberkarana_kardes_geliyorfahriye_hamile_1655879294_6466.jpg

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Fahriye Evcen'in ikinci çocuğuna hamile olduğunu öğrenildi. Ünlü çift ilk çocukları Karan'dan sonra ikinci bebeklerinin heyecanını yaşıyor. Bebek heyecanı yaşayan Fahriye Evcen'in karnı burnunda poz geldi. İşte Evcen'in son görüntüsü...

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan'ı kucaklarına almaları ile ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Alparslan Selçuklu dizisine ara veren Fahriye Evcen'in 2,5 aylık hamile olduğu bütün hayranlarını sevince boğdu.

KARNI BURNUNDA POZ!

2,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

U3Oh2_1657100540_6929.jpg
fahriye evcen

36 yaşındaki güzel oyuncu yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İkinci bebeğine hamile olan Evcen'in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

l9eZH_1657100643_3745.jpg
fahriye evcen hamile

"KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM"

İkinci kez anne baba olma heyecanı yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum'da görüntülendi. ünlü çift bebek ile ilgili ilk kez konuştu. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Muhabirlerle sohbet eden çift, gazetecilerin, "Neler hissediyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, "Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan'a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım. Kapalı yola girdim farkında olmadan. 'Kız mı olsun, erkek mi olsun?' modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım." açıklamasını yaptı.

rls4p_1656052360_5015.jpg
fahriye evcen ve burak özçivit

2019 yılında ilk çocukları Karan'ı kucağına alan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti sosyal medyada en çok konuşulan ve beğenilen ünlü çiftler arasında yer alıyor. İkinci bebek heyecanı yaşayan çiftin bebeğinin cinsiyeti ise henüz belli değil.

KIZ ÇOCUĞU İSTİYOR

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre güzel oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan'dan sonra bir kız çocuğu istiyor. Yakın arkadaşlarına çok mutlu olduğunu belirten Evcen, kız çocuğu olması için dua ettiğini, şimdiden isim arayışına bile girdiğini anlatıyormuş.

HxxaF_1655878166_2061.jpg
fahriye evcen ikinci bebek bekliyor

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Bu güzel haber sosyal medyada yankı uyandırırken birçok sosyal medya kullanıcısı "Alparslandan çıktığında dedim net hamile diye şaşırmadık" yorumlarıyla dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Aslıhan Güner ve Mert Kılıç çiftinden tatil pozları!

Üst Alt