Son Konu

Fb İle İlgili Sözler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Fb İle İlgili Sözler 2019

Bu dünyada her şey yalan bir tek hakiki senin inan yolun sonu vefat olsa vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe

1907 de bir efsane doğmuştu
sarılacivert bize renkler koyuldu
Kadıköy bize mekan oldu
adımız soyadımız FENERBAHÇE kondu
FENERBAHÇEM sen bizim herşeyimizsin

Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın!!Bırakın da o itibar bize kalsın

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler

Sarını yanına lacivert koydum, senelerdir ben senin esirin oldum yağmurda da çamurda da yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim her şeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, Kadıköy ’de bu gece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor

Sarı lacivert rengimiz şampiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü Fenerbahçeliyiz

Ne sinema, ne tiyatro, nede İstanbul ’da bir gece En büyük davet Fenerbahçe

Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe! Türk'ün kalbi seninle atar, yaşa Fenerbahçe!

Mazinde bir tarih yatar, yaşa Fenerbahçe! Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe!

Doğuda fener batıda fener kuzeyde güneyde rakipleri yener

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı hoşlanmak, sen büyük dileğim seni kazanan bakmak

Dilimdesin gündüz gece satır satır hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe ’m!!

Doğduğumda bütün doktorlar fazla şaşırmışçünkü bir kolumdan sarı diğerinden lacivert kan akıyormuşFenerbahçeli kanından muhakkak olur *

Üst Alt