Son Konu

Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe Tayfur Kimdir? Tuğçe Tayfur Kaç Yaşında ve Nereli?

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e8ec3eaead3fc9e99299a2082aa78acd6a3b2e60.jpg

Kanal D ekranlarında yayınlanan cümbüş programı Müzikler Bizi Söyler, her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu programın bu akşamki konuklarından biri de ünlü isim Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur. Pekala Tuğçe Tayfur kimdir? Tuğçe Tayfur kaç yaşında ve nereli? Tuğçe Tayfur hayatı ve ayrıntıları haberimizde sizler için derledik...

Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun'un sunumuyla her hafta Cumartesi izleyicisi ile buluşan program Müzikler Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarından birisi Tuğçe Tayfur. Kendine has sesi ve yorumuyla büyük ilgi gören sanatkarın hayatı da merak konusu oldu. İşte Tuğçe Tayfur'un hayatına dair ayrıntılar...

Tuğçe Tayfur Kimdir? Tuğçe Tayfur Kaç Yaşında ve Nereli?

Tuğçe Tayfur 18 Mart 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu. Annesi oyuncu Necla Nazır, babası şarkıcı Ferdi Tayfur'dur. İlköğrenimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu'nda, ortaöğrenimini İstek Vakfı Kemal Atatürk Lisesi'nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Kısmını tamamladı. Tuğçe Tayfur, küçük yaşlarda başladığı müzik eğitimi ile piyano ve keman çalmaya başladı.

Tuğçe Tayfur Mesleği Ne?

2003 yılında Ferdi Tayfur'un çıkardığı Durun Ayaklarım isimli albümünde Meskende Yoktun müziğinin kelamlarını yazdı ve bestesini yaptı. Öte yandan babası ile kelam ve müziği ortak olan ”Ah Akşamlar” müzikleri ile Ferdi Tayfur’un 2004 yılındaki “Bir Demet Gül” albümündeki kelam ve müziği Tuğçe Tayfur’a ilişkin olan ilişkin “Elim Kolum Bağlı” ve “Bekle Beni” isimli müzikleri ile Ferdi Tayfur’un 2006 yılındaki“Aşkın Cezası” albümündeki “Denedim Vallahi” isimli müziğine vokal yaptı.

Üst Alt