Son Konu

Filtreli çekimleri olay olmuştu... Hülya Avşar'dan makyajsız poz!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hulya_avsar_dizideki_yuz_filtresiyle_izleyicilerin_diline_dustu_1617266477_3336.jpg

Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar'ın dizinin son bölümünde, yapılan filtre ile gündem olmuştu. Hülya Avşar, gelen eleştiriler üzerine adeta meydan okudu. Avşar, sosyal medya üzerinden makyajsız bir fotoğrafını yayınladı.

'Masumiyet' dizisinde başrolde yer alan Hülya Avşar'a dizinin bir bölümünde filtre uygulanmış ve yüzü bulanıklaştırılmıştı. Bu görüntüsüyle sosyal medyada gündem olmuştu.

57 yaşındaki Hülya Avşar sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile adeta gelen eleştirilere meydan okudu. Filtresiz, sıfır makyaj hali ile poz veren Hülya Avşar doğal güzelliği konuşturdu.

JGU15_1619022791_0949.JPG

OLAYIN GEÇMİŞİ

Hale karakteri ile uzun bir ara verdiği ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Hülya Avşar, olayla ilgili ilk kez konuştu.

Filtreli sahnelerden haberi olmadığını söyleyen Hülya Avşar, şu ifadeleri kullandı: 'Hepimiz şaşırdık; valla bir yanlışlık oldu. Aramam gereken yerleri aradım biraz gerildik, ama sonra da ne olacak yani dalga geçmeye başladı. Umurumda değil neysek o!'

Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde yüzüne gerçeğin de ötesinde filtre uygulanan Hülya Avşar, kullanıcılar tarafından Twitter üzerinden alay konusu oldu.

EA7hw_1617263841_7834.jpg

hsisq_1617258218_4613.jpg

"HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNÜ ARIYORUM"

Avşar'ın filtreli yüzüne kullanıcılar, "Hülya Avşar'la sırlar dünyasına yolculuk", "Hülya Avşar'a nasıl bir filtre uygulandıysa artık kadının burnu yok", "Hülya Avşar'ın yüzünü arıyorum" şeklinde yorumlar sıraladı.

grozL_1617258237_2162.jpg

HÜLYA AVŞAR DA GÜLDÜ

Sosyal medyada kendisi hakkında atılan yorumlara gülerek yanıt veren Avşar, "Ben de aynı fikirdeyim." diyerek bir kullanıcı tarafından yapılan yorumu paylaştı.

Jpinx_1617258253_4989.jpg

Üst Alt