Son Konu

Foça kaymakamı Mehmet Türköz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde açılacak okullar için toplantı yaptı

habercibotu

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
foca-kaymakami-mehmet-turkoz-ilce-milli-egitim-mudurlugunde-acilacak-okullar-icin-toplanti-yapti-5751.jpg
Türköz yaptığı açıklamada "Tüm ülkeyi derin bir üzüntüye boğan öncelikle canlarını kaybeden tüm vatandaşlarıma Allah'tan rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. O andan itibaren Türkiye kenetlendi. Devlet millet seferberlik haline geçti. Bu bağlamda herkes elinden gelen gayreti gösterdiMillet yardımlarını aile yardımlarını akıttı. Nakdi yardımlarını yağdırdı amine tabirle. Ama yaraları sarmaya devam edeceğiz. Malumunuz o günden itibaren deprem bölgesindeki vatandaşlarımız Türkiye'nin her bir noktasına gelmeye başladılar. İlçemize de gelmeye başladı, misafir etmeye başladık. Öncelikle kamu kurumlarımızdaki yerlere yerleştirdik. Bazı boş evlere yerleştirdik.İlçemizde malum öğretmenevimizde otelimizde ve Kara Kuvvetler kampımızda şu anda misafirlerimiz kaldı. Ellerimizden gelen vatandaşlarımızın da diğer ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruzMalumunuz pazartesi okulları da açılma durumu dikkate alarak gelen misafirlerimizin çocukları var, öğrencilerimiz var. Öğrencilerimizin de okula sağlıklı bir şekilde gidebilmesi için bugün iletimde bir bir araya geldik.Servis konusunu masaya yatırdık.  Inşallah bu öğrencilerimiz şu anda yüze yakın öğrencimiz ilkokul, ortaokul, lise talebimizi bir şekilde okullarımıza sağ salim götüreceğiz. Pazartesi günü inşallah kazasız belasız okullarımızı açacağız. Sağlıklı bir şekilde eğitim öğretimimiz devam edecek. Ben buradan bütün öğrencilerimize, öğretmenlere şimdiden başarılar diliyorum, kolaylıklar diliyorum.Ben bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum, öğretmenlerimize başarılar diliyorum, kolaylıklar diliyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok teşekkür ediyorum. Gerçekten onlar da bu süreçte bizlere destek sağladılar. Tüm kamu kuruluşlarınada teşekkürlerimi iletiyorum. Onların da desteğine sağlık. Vatandaşlarımız sağ olsunlar. Herkes güzel bir şey vazifeyi yerine getiriyor. Getirmeye de devam etsinler. Teşekkür ediyorum. " Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Üst Alt